Par mums

Jūsu projektam jāizskatās unikālam, jādarbojas nevainojami un jāsasniedz biznesa mērķus? Tas ir tas, ko mēs varam nodrošināt! IT House ir Latvijā vadošais web izstrādes uzņēmums, kas apkalpo ne tikai vietējos, bet arī starptautiskus klientus.

Esam daudzpusīgi un spējam ātri pielāgoties situācijai. Jums ir nepieciešama augstas kvalitātes mājas lapa vai aplikācija, kas izstrādāt ar tīru kodu, saprotamu vadāmību un pievilcīgu dizainu neatkarīgi, vai tā būtu grāmatvedības, šovbiznesa vai mediju jomā? Mēs varam jums palīdzēt, jo esam veidojuši mājas lapas un aplikācijas visdažādāko sfēru klientiem – no sporta un aizsardzības līdz sociālajiem medijiem un medicīnai. Savos projektos esam saskārušies ar ziņu un sociālo portālu veidošanu,  esam darbojušies ar pūļa finansējumu (crowd funding) un pūļa radošā potenciāla izmantošanu (crowd sourcing). Lai sasniegtu noliktos mērķus un uzbūvētu kvalitatīvu produktu, mēs strādājam ciešā saskarē ar jums, lai saprastu jūsu biznesu, lietotājus un mērķus. 

IT House ir starptautiska pieredze un mēs esam strādājuši ar uzņēmumiem no ASV, Lielbritānijas, Zviedrijas un Norvēģijas. Jūsu projekts ir vienīgais sava veida, tāpat kā jūsu veiksmes stāsts – tāpēc mēs ticam, ka bieža un skaidra komunikācija ir starp jums un mūsu komandu nodrošinās, ka nospraustie mērķi tiks sasniegti soli pa solim. 

Lai efektīvāk un ātrāk sasniegtu klienta biznesa mērķus, vienlaicīgi samazinot izstrādes izmaksas, mēs lietojam tādus programmēšanas rīkus, kā, piemēram, RubyOnRails un projektu vadības metodoloģiju Agile.  Lasīt vairāk, par izmantotajām tehnoloģijām ≫ vai izpēti Kā mēs strādājam ≫

IT House priekšrocības 

Mūsu komandas vadība

Gunārs Grundštoks un Valdis Pornieks IT House dibināja 2005. gadā ar domu, izstrādāt augstas kvalitātes inovatīvus produktus. Ja vairums konkurentu izstrādā mājas lapas balsotietes tikai uz tēmām, tad IT House izstrādā unikālus risinājumus no nulles, lai labāk sasniegtu klienta izvirzītos biznesa mērķus. Kopš 2005. gada esam auguši, un mūsu panākumi vai neveiksmes nekad nav likušas mums novērsties no uzņēmuma pamatprincipiem: augsta produktu un klientu apkalpošanas kvalitāte, tīrs kods un funkcionāls dizains. 

gunarsvaldis

Gunārs Grundštoks

Kā IT House līdzdibinātājs Gunārs ir saskares punkts starp klientiem un tehnisko komandu. Viņš tic, ka atvērta, godīga un regulāra komunikācija ar klientiem ir veiksmīga projekta atslēga. Gunāram pieredzes mājas lapu un web aplikāciju izstrādē jau ir vairāk kā dekāde, tomēr šobrīd pievēršas efektīvai komanda vadībai. Gunārs dzīvo pēc principa “mūžu dzīvo, mūžu mācies”, savu brīvo laiku pavada lasot grāmatas, piedaloties lekcijās un semināros, sava aroda spodrināšanā. Ārpus IT House, Gunārs ir aktīvs Ziemeļvalstu starp-up uzņēmumu vidē, kā TechHub Riga, pirmā filiāle ārpus Londonas, līdzdibinātājs, organizē  hackatonus un Ruby on Rails aktīvistu kopā sanākšanas. 

Gunārs Twitter
Gunārs LinkedIn

Valdis Pornieks

Uzņēmuma līdzdibinātājs un tehniskais direktors no pirmās darbības dienas. Valdis ir vadošais eksperts XHTML, CSS, Javascript un Ruby on Rails. Ar vairāk kā dekādi pieredzes programmēšanā, Valdis joprojām turpina pilnveidoties un spodrināt savas zināšanas katru dienu. Šobrīd studējot doktarantūrā Informācijas tehnoloģijas, veic izpēti prasību definēšanā informācijas tehnoloģijas projektos. Brīvajā laikā Valdis lasa web izstrādes lekcijas un klausās džeza mūziku. 

Valdis Twitter
Valdis LinkedIn