Mēs esam pilna servisa web izstrādes aģentūra

Mēs piedāvājam gan dizaina, gan programmēšanas darbus

Vai jūsu projektam ir jāizskatās unikālam, jādarbojas nevainojami un jāsasniedz biznesa mērķi? Tas ir tas, ko mēs varam nodrošināt! IT House ir Latvijā vadošais tīmekļa izstrādes uzņēmums, kas apkalpo ne tikai vietējos, bet arī starptautiskos klientus.

Vai jums ir nepieciešama augstas kvalitātes mājas lapa vai aplikācija, kas izstrādāta ar profesionāli rakstītu kodu, saprotamu vadāmību un pievilcīgu dizainu? IT House mēs strādājam ciešā saskarē, lai saprastu jūsu biznesu, klientus un mērķuses—mēs izmantojam šīs zināšanas, lai sasniegtu vēlamos projekta rezultātus un izveidotu kvalitatīvu galaproduktu.

Gunārs Grundštoks un Valdis Pornieks IT House dibināja 2005. gadā ar domu izstrādāt augstas kvalitātes inovatīvus produktus. Ja vairums konkurentu izstrādā mājas lapas balsotietes tikai uz tēmām, tad IT House izstrādā unikālus risinājumus no nulles, lai labāk sasniegtu klienta izvirzītos biznesa mērķus. Kopš 2005. gada esam auguši, un mūsu panākumi vai neveiksmes nekad nav likušas novērsties no uzņēmuma pamatprincipiem – kvalitatīva produkta izstrādes, augstas klientas apkalpošanas kvalitātes, profesionāli rakstīta koda un funkcionāla dizaina.

Gallery Image
Gallery Image
Gallery Image
Gallery Image
Gallery Image
Gallery Image
Gallery Image
Gallery Image

Komandas vadība

Pozitīvi vadītāji dod iespēju komandai sasniegt kopīgus mērķus

Gunārs Grundštoks

Team Position
Kā IT House līdzdibinātājs Gunārs ir saskares punkts starp klientiem un tehnisko komandu. Viņš tic, ka atvērta, godīga un regulāra komunikācija ar klientiem ir veiksmīga projekta atslēga. Gunāram pieredze mājas lapu un web aplikāciju izstrādē jau ir vairāk kā dekāde, tomēr viņš šobrīd pievēršas efektīvai komandas vadībai. Gunārs dzīvo pēc principa “mūžu dzīvo, mūžu mācies”, savu brīvo laiku pavada lasot grāmatas, piedaloties lekcijās un semināros, sava aroda spodrināšanā. Ārpus IT House, Gunārs ir aktīvs Ziemeļvalstu start-up uzņēmumu vidē kā arī TechHub Riga dibinātājs un organizē hackatonus un Ruby on Rails aktīvistu kopā sanākšanas.

Valdis Pornieks

Team Position
Uzņēmuma līdzdibinātājs un tehniskais direktors no pirmās darbības dienas. Valdis ir vadošais eksperts XHTML, CSS, Javascript un Ruby on Rails. Ar vairāk kā dekādi pieredzes programmēšanā, Valdis joprojām turpina pilnveidoties un spodrināt savas zināšanas katru dienu. Šobrīd studējot doktarantūrā Informācijas tehnoloģijas, Valdis veic izpēti prasību definēšanā informācijas tehnoloģijas projektos. Brīvajā laikā Valdis vada web izstrādes lekcijas un klausās džeza mūziku.

Kā IT House līdzdibinātājs Gunārs ir saskares punkts starp klientiem un tehnisko komandu. Viņš tic, ka atvērta, godīga un regulāra komunikācija ar klientiem ir veiksmīga projekta atslēga. Gunāram pieredze mājas lapu un web aplikāciju izstrādē jau ir vairāk kā dekāde, tomēr viņš šobrīd pievēršas efektīvai komandas vadībai. 

Gunārs dzīvo pēc principa “mūžu dzīvo, mūžu mācies”, savu brīvo laiku pavada lasot grāmatas, piedaloties lekcijās un semināros, sava aroda spodrināšanā. Ārpus IT House, Gunārs ir aktīvs Ziemeļvalstu start-up uzņēmumu vidē kā arī TechHub Riga dibinātājs un organizē hackatonus un Ruby on Rails aktīvistu kopā sanākšanas.

Valdis ir uzņēmuma līdzdibinātājs un tehniskais direktors no pirmās darbības dienas. Viņš ir vadošais eksperts XHTML, CSS, Javascript un Ruby on Rails. Ar vairāk kā dekādi pieredzes programmēšanā, Valdis joprojām turpina pilnveidoties un spodrināt savas zināšanas katru dienu. Šobrīd studējot doktarantūrā Informācijas tehnoloģijas, Valdis veic izpēti prasību definēšanā informācijas tehnoloģijas projektos. Brīvajā laikā Valdis vada web izstrādes lekcijas un klausās džeza mūziku.

Profesionālu mājas lapu un web aplikāciju izstrāde

Iebūvēti kvalitātes testi un pārredzams darba process – dažos vārdos par IT House

Kā mēs strādājam

Jūsu projekts ir unikāls, tāpat kā jūsu veiksmes stāsts – tāpēc mēs ticam, ka bieža un skaidra komunikācija starp jums un mūsu komandu nodrošinās, ka izvirzītie mērķi tiks sasniegti soli pa solim.

Ruby on Rails un Agile projektu vadība

Lai efektīvāk un ātrāk sasniegtu klienta biznesa mērķus, vienlaicīgi samazinot izstrādes izmaksas, mēs lietojam tādus programmēšanas rīkus, kā, piemēram, Ruby On Rails un projektu vadības metodoloģiju Agile.

IT House ir starptautiska pieredze. Mēs strādājam ar uzņēmumiem no ASV, Lielbritānijas, Zviedrijas un Norvēģijas, u.c. valstīm.