Pakalpojumi

Mūsu pakalpojumi jeb veidi, kā realizēt tavu ideju

Profesionāla, nozares standartiem atbilstoša dizaina, tīmekļa un mobilo risinājumu izstrāde par samērīgu cenu. Pilnvērtīgs tīmekļa izstrādes pakalpojumu klāsts: pēc pasūtījuma veidotas pielāgotas tīmekļa lietotnes, mobilās lietotnes, dizains un daudzi citi pakalpojumi.

Mūsu klienti mums uzticas

Sāc savu projektu ar IT House jau tagad

Par projektiem un procesu

Lai kāda būtu Jūsu projekta specifika, Jūsu vajadzības laika gaitā, visticamāk, mainīsies un attīstīsies. 

Tāpēc mūsu digitālo risinājumu izstrādātāji un dizaineri strādā ātri, prot pielāgoties un ir atsaucīgi. Mēs esam izstrādājuši augstas kvalitātes lietotnes un tīmekļa vietnes teju jebkurā jomā – sākot no sociālo tīklu lapām un kolektīvās finansēšanas vietnēm līdz sporta lietotnēm un veselības aprūpes platformām. Varbūt Jūs vēlaties veicināt savas kopienas radošā potenciāla izaugsmi ar pievilcīgu kolektīvās finansēšanas lietotni vai arī izveidot pievilcīgu portālu Jūsu plašsaziņas līdzekļu vietnei – mūsu komanda spēs izpildīt jebkādas Jūsu ieceres pārdomāti, profesionāli, ātri un neatkārtojami meistarīgi.

Jūsu tīmekļa vietne vai lietotne būs eleganta, nevainojami izstrādāta un ērti lietojama, taču tās veidošanas process patiesībā ir diezgan komplicēts. Lai iegūtu teicami izstrādāto galaproduktu, jāveic darbs vairākos padziļinātos posmos. Tam nepieciešama augsta precizitāte, un jāpievērš uzmanība ikvienam sīkumam. Šādu projektu izstrāde ietver ne tikai rūpīgu programmēšanu un prasmīgu noformēšanu, bet noteikti ir nepieciešama arī atklāta komunikācija ar mūsu klientu, lai precīzi izzinātu projekta redzējumu un noskaidrotu programmas prasības. Jūs kā mūsu klients varēsiet piedalīties ikvienā izstrādes posmā un vienmēr ieteikt mums, kā pilnveidot Jūsu produktu.

  • Pilna cikla pielāgotā tīmekļa izstrāde

  • Vadošās tehnoloģijas

  • Pieredzējusi komanda

  • Spējā (agile) projektu vadība

  • Punktualitāte un iekļaušanās paredzētajā budžetā

  • Eiropā bāzēta komanda

  • Regresīvā testēšana