E-KOMERCIJAS RISINĀJUMI

2016. gadā mazumtirdzniecības vērtība visā pasaulē sasniedza 22 049 triljonus ASV dolāru, kas ir par 6% vairāk nekā iepriekšējā gadā. eMarketer speciālisti paredz, ka 2020. gadā šis rādītājs pārsniegs 27 triljonus ASV dolāru.

E-komercijas risinājumi visā pasaulē

Internets ir mainījis veidu, kā cilvēki iepērkas un saskaras ar uzņēmumiem. 2015. gada sākumā platjoslas interneta lietotāju skaits visā pasaulē bija sasniedzis 3 miljardus (ieskaitot fiksētā un bezvadu interneta lietotājus). Tāpēc arvien biežāk izskan arī jēdziens “e-komercija”, ar ko apzīmē daudzas dažādas tehnoloģijās balstītas iespējas, sākot no pirkumiem internetā līdz mobilajiem banku pakalpojumiem.

Lieliski piedāvājumi, ātra, nereti arī bezmaksas piegāde, preču atgriešanas garantija un iespēja vienkārši salīdzināt cenas – tas viss pieejams ērtajā mājas vidē, tāpēc arvien vairāk pircēju izvēlas iepirkties internetā, nevis fiziskajos veikalos.

Plunkett Research norādījis, ka tiešsaistes pārdošanas apjoms īpaši strauji aug tādās nozarēs kā izklaides produkti, pasākumu biļetes, tūrisms un ceļojumi, apģērbs un plaša patēriņa elektronikas preces.

Profesionāls tehniskais apraksts, riska un budžeta aplēses, ātra prototipu izstrāde un koncepciju testēšana. Tas viss ir pieejams, vēl PIRMS Jūs piekrītat mums uzticēt visa projekta izstrādi.

Kāpēc cilvēki izvēlas iepirkties internetā?

 • Impulsīva iepirkšanās

 • Diskrēti pirkumi

 • Pārredzamība

 • Netiek uzspiests tirgotāja lēmums

 • Caurskatāmība

 • Nav daudz cilvēku un rindas

 • Var salīdzināt preču īpašības

 • Atsauksmes no citiem pircējiem

 • Zemākas pirkuma apstrādes izmaksas

 • Tūlītēja piegādes izmaksu aprēķināšana

 • Ērtums

 • Pielāgoti produkti

 • Biežas akcijas un īpašie piedāvājumi

 • Plašs preču klāsts

 • Garantēta preču apmaiņa un defektu garantija

 • Pielāgotas, personalizētas preces

 • Tūlītēja informācija par preces pieejamību noliktavā

 • Tieša saziņa ar pārdevēju

 • Iespēja salīdzināt cenas

 • Vienkārši norēķini

Kāpēc uzņēmumiem ir nepieciešami e-komercijas rīki?

Nepatīk iepirkties pārpildītā veikalā vai tirdzniecības centrā

 

60%

Iepirksies internetā, ja tiks piedāvāta bezmaksas piegāde

81%

Labprātāk iepirktos internetā, ja tiktu piedāvāta iespēja saņemt preci veikalā

49%

Labprātāk iepirktos internetā, ja pēc tam preci var atgriezt veikalā

 

62%

Pircēji Apvienotajā Karalistē un ASV lielākoties iepērkas internetā

 

71%

Pircēji izmanto “Click & Collect” iespēju (pirkt preci internetā un saņemt vietējā veikalā) brīvdienu laikā

 

95%

Vai pielāgotais e-komercijas risinājums ir Jums piemērots?

Jums nav nepieciešama vēl viena e-komercijas platforma. Neatkarīgi no tā, vai pārstāvat mazumtirdzniecības, digitālo pakalpojumu, publikāciju un izdevējpakalpojumu vai plašsaziņas līdzekļu jomu, Jūs vēlaties, lai Jūsu e-komercijas veikals strādātu Jūsu labā, nevis otrādi. Jums nepieciešams risinājums, kas papildinās Jūsu pamatdarbību, nodrošinās Jums plašāku klientūru un izaugsmes iespējas.

Savrupas e-komercijas sistēmas, kas kalpo tikai kā fiziskā veikala piedeva, ir novecojusi tendence.

 • Ērta un efektīva darījumu pārvaldība.

 • Individuāli izstrādāta e-komercijas programmatūra bez citām e-komercijas platformām bieži raksturīgiem trūkumiem. Tā ir vienkāršāk lietojama, paātrina darījumu norisi un ir pielāgota Jūsu sistēmām un procedūrām. Tā nav tikai internetā bāzēta fiziskā veikala piedeva, bet gan Jūsu uzņēmuma paplašinājums.

 • Ļaujiet pircējiem iepirkties Jūsu veikalā jebkur, jebkā un jebkad, kad viņi vēlas.

 • Piesaistiet jaunus potenciālos klientus, izmantojot interneta meklēšanas programmas un piedāvājot ātru, mobilajām ierīcēm piemērotu, SEO optimizētu e-komercijas risinājumu.

 • Iegūstiet mobilajām ierīcēm piemērotu risinājumu un uzrunājiet plašo mobilo ierīču lietotāju auditoriju, kas iepērkas internetā.

 • Panāciet, lai ikviens Jūsu internetveikala pikselis būtu atsaucīgs un Jūsu pircēji gūtu vienlīdz labu iepirkšanās pieredzi, iepērkoties no mobilās ierīces, planšetdatora vai personālā datora.

 • Apkopojiet datus par pircējiem – tas ir visvērtīgākais klientu saraksts, un to varat izmantot mārketingam e-pasta vidē.

 • Īpaši izstrādāti risinājumi vienkāršos iepirkšanās procesu, atvieglos pirkumu groza apstrādi un mazinās šķēršļus, tādējādi nodrošinot nevainojamu iepirkšanās pieredzi klientiem un lielākus pārdošanas ieņēmumus Jums.

 • Piedāvājiet klientiem visplašākās iespējas Jūsu e-komercijas veikalā.

Kāpēc ir nepieciešama personalizēta attieksme?

Interneta attīstība sniedz patiesi globālu iespēju uzrunāt klientus gandrīz ikvienā jomā. Tomēr interneta laikmeta trūkums ir zemāka cilvēku uzmanības noturība. Lai Jūs varētu pārdot preces un uzlabot mārketinga efektivitāti, Jums jāpiesaista cilvēku uzmanība un jāiedvesmo viņus uz rīcību.

Viena no iespējām ir personalizēta apkalpošana.

Sniedziet saviem klientiem izcilu, personalizētu pieredzi, tostarp e-pastos uzrunājiet viņus vārdā vai rādiet konkrētus piedāvājumus noteiktiem Jūsu tīmekļa vietnes apmeklētājiem.

Jaunākajos pētījumos noskaidrotais

 • Personalizēti e-pasti palielina klikšķu skaitu par 14% un konvertācijas apjomu par 10%.

 • E-pasti ar personalizētu uzrunu un tematu nodrošina par 26% augstāku lapas unikālās atvēršanas rādītāju nekā nepersonalizēti e-pasti.

 • Pētījumā par 650 daudzkanālu mārketinga kampaņām tika noskaidrots, ka personalizētas kampaņas nodrošina konsekventi un ievērojami augstāku to saņēmēju reakcijas līmeni nekā statiskās kampaņas.

 • Personalizēta iepirkšanās pieredze var palielināt pārdošanas apjomu par 7,8%.

 • Konkrētam lietotājam adresētas reklāmas nodrošina par 42% augstāku skatījumu un iesniegumu apjomu nekā visiem lietotājiem kopīgi adresētas reklāmas.

 • To cilvēku skaits, kuri, iepērkoties internetā, regulāri meklē akcijas cenas un atlaides, 12 mēnešu laikā ir gandrīz divkāršojies (pieaugums par 44% no 23% 2014. gadā līdz 33% 2015. gadā).

Uzņēmumu tirdzniecības speciālisti piekrīt, ka tīmekļa vietnes personalizēšana ir būtiska panākumu gūšanai tagad un nākotnē

 

94%

Digitālās tirdzniecības speciālisti piekrīt, ka satura personalizēšana ir nozīmīga daļa no interneta tirdzniecības stratēģijas

52%

Pircējiem patīk, ka zīmoli personalizē savus ziņojumus un piedāvājumus

49%

Pircēji vairāk iepērkas pie mazumtirgotājiem, kuri personalizē pircēju iepirkšanās pieredzi dažādos kanālos

40%

Pircējus aizkaitina, ja internetveikalā parādās ar viņu interesēm pilnīgi nesaistīts saturs (piemēram, piedāvājumi, reklāmas, akcijas utt.)

 

74%

Pircēji neiebilst tīmekļa vietnēs norādīt savus personīgos datus, ja tie tiek izmantoti pircēju labā un atbildīgi

 

57%

Tirgotāji neizmanto personalizācijas iespējas

38%

Klientu apkalpotāji pašlaik personalizē savus mārketinga pasākumus

62%

ASV pircēji vēlas pēc pieprasījuma saņemt personalizētas reklāmas, iepērkoties internetā, un daudzi (44%) vēlas tās saņemt arī fiziskajos veikalos

48%

E-komercijas risinājumi dažādām nozarēm

E-komercijas risinājumi dažādām nozarēm

B2B e-komerciju vienkārši definē kā e-komerciju starp uzņēmumiem. Lai gan plašsaziņas līdzekļos biežāk tiek aplūkota B2C e-komercija, vislielākie ieņēmumi ir tieši B2B sektorā. B2B tīmekļa vietnes ir kļuvušas līdzīgas B2C vietnēm. Tiešsaistes B2B tirgotāji tagad ir sapratuši, ka klientu pieredze B2B vidē ir tikpat svarīga kā B2C gadījumā.

Pētniecības organizācija Frost & Sullivan prognozē, ka līdz 2020. gadam globālā B2B tirgus vērtība būs divreiz lielāka nekā B2C tirgum – attiecīgi 6,7 triljoni un 3,2 triljoni ASV dolāru.

Viens pārdevējs, daudzi pircēji. Tiešajā modelī uzņēmumiem ir savs B2B internetveikals, kur var iegādāties preces.

Daudzi pārdevēji, daudzi pircēji. Šajā modelī uzņēmumi pievienojas plašai B2B tirdzniecības vietai internetā. Tas var būt privāts tirgus, kurā uzņēmumi izvēlas veidot slēgtu tīklu, vai publiska tirdzniecības vieta, kurā var iesaistīties visi attiecīgā tirgus piegādātāji.

 

UZŅĒMUMI, KAS IZMANTO ŠĀDU RISINĀJUMU

BIZNESS PATĒRĒTĀJAM

Bizness patērētājam e-komercija ir mazumtirdzniecība jeb komercdarījumi starp uzņēmumiem un patērētājiem. Tiek tirgota informācija, fiziskas preces, digitālas preces utt.

 • B2C e-komercijai raksturīgas zemākas darījuma izmaksas (jo īpaši meklēšanas izmaksas), jo patērētājam ir iespēja piekļūt plašākai informācijai un atrast preci vai pakalpojumu par visizdevīgāko cenu.

 • B2C e-komercijā arī iekļuve tirgū ir vienkāršāka, jo izveidot un uzturēt tīmekļa vietni ir daudz lētāk nekā uzbūvēt vai īrēt fiziska veikala telpas.

Have applied such solution
BIZNESS VALSTIJ

Bizness valstij parasti tiek definēts kā komercdarījumi starp uzņēmumiem un valsts jeb publisko sektoru.

Tas apzīmē interneta izmantošanu publiskajos iepirkumos, licencēšanas procedūrās un citās ar valsts pārvaldi saistītās darbībās.

PATĒRĒTĀJS PATĒRĒTĀJAM

Patērētājs patērētājam jeb C2C ir visvecākā e-komercijas forma. Piemēri ir tīmekļa vietnes ar bezmaksas sludinājumiem, interneta izsoles, forumi un atsevišķas lapas jaunuzņēmumiem.

C2C vienkārši ir komercdarījumi starp privātpersonām jeb patērētājiem. Šajā modelī privātpersonas pievienojas plašai C2C tirdzniecības vietai internetā. Tas var būt privāts tirgus, kura dalībnieki izvēlas veidot slēgtu tīklu, vai publisks tirgus, kas pieejams visiem interesentiem.

 

HAVE APPLIED SUCH SOLUTION
MOBILĀ KOMERCIJA

M-komercija (mobilā komercija) būtībā ir iepirkšanās no mobilajām ierīcēm – preču un pakalpojumu pirkšana un pārdošana, izmantojot bezvadu tehnoloģijas, proti, tādas rokas ierīces kā mobilos telefonus un plaukstdatorus.

Fizisko veikalu īpašniekiem jāpievērš vēl lielāka uzmanība savai interneta tirdzniecības stratēģijai. Arvien lielāka daļa patērētāju iepērkas no dažādām ierīcēm. Tirgotājiem efektīvi jāizmanto gan uz datoriem, gan uz mobilajām ierīcēm vērsta mārketinga iespējas, lai kāpinātu pārdošanas apjomu. Mārketings dažādās ierīcēs un platformās ir reāls un sniedz būtisku pievienoto vērtību reklamētājam.

Mobilo komercdarījumu daļa visā pasaulē ir pieaugusi, sasniedzot 40% no visu e-komercijas darījumu kopskaita, un, ja vēl tas nav noticis, tad pavisam drīz m-komercija apsteigs komercdarījumus, kas veikti no datora.

Kā mēs strādājam?

KOMANDA
 • Spēcīga, talantīga komanda ar štata darbiniekiem, bez ārpakalpojumu sniedzējiem no trešajām valstīm.

 • 100% Eiropā bāzēta uzticama komanda ar pieredzējušiem izstrādātājiem, projektu vadītājiem un nozares ekspertiem – mēs piedāvājam vislabāko programmatūras inženieru pakalpojumus par samērīgu cenu.

 • Esam TechHub Riga līdzdibinātājs.

 • Ruby on Rails Baltijas grupu organizētājs tīklos  LinkedIn, Facebook and Meetup

 • Plašas un padziļinātas zināšanas par jaunākajām tehnoloģiju tendencēm, mūsdienīgām lietotņu platformām un uz kvalitāti vērstiem darba modeļiem, kas ļauj saīsināt izstrādes ilgumu, atvieglot programmēšanas darbu un samazināt projekta kopējās izmaksas, vienlaikus nodrošinot visaugstāko kvalitāti.

 • Tīmekļa risinājumu izstrādātāji ar vēlmi vienmēr mācīties un pilnveidot sevi. Labi zināms, ka tehnoloģiju jomā prasmes un zināšanas divu gadu laikā kļūst novecojušas. Tāpēc tīmekļa risinājumu izstrādātājs, kas var ātri apgūt jaunās tehnoloģijas, uzņēmumam ir vērtīgāks darbinieks par kādu, kurš pārzina konkrētu tehnoloģiju, bet nevar vai nevēlas laika gaitā pielāgoties jaunajām tehnoloģijām.

 • Mēs vienmēr sekojam aktuālajām tehnoloģiju tendencēm.

Vadība
 • Spējā SCRUM (Agile SCRUM) projektu vadības metodoloģija ir kas vairāk par vadīšanas procesu. Tas ir darba stils, kas ietver daudzas projektu vadības pamatvērtības, piemēram, komunikāciju, caurskatāmību, pakāpenisku izstrādi pa soļiem un īsus izstrādes ciklus.

 • Nobriedusi, pārdomāta un pilnībā caurskatāma projektu vadība, kas pilnībā pielāgosies Jūsu uzņēmuma reālajai situācijai un iecerēm.

 • Kodēšanas vadlīnijas un standarti.

 • Mēs izmantojam projektēšanas šablonu „Modelis–Skats–Kontrolleris” (Model–View–Controller jeb MVC), kas ļauj programmas loģiku un darbības nošķirt no izkārtojuma un dizaina, tādējādi ļaujot vienā aizmugursistēmas funkcionalitātē vienlaikus strādāt ar vairākiem dizainiem un interfeisiem. Tas saīsina testēšanas un izstrādes laiku un veido dabisku vairākplatformu funkcionalitāti.

 • Strādājot īsos izstrādes iterācijas ciklos, mēs varam ātri izveidot funkcionējošus prototipus projekta testēšanai un novērtēšanai pirms tā publiskošanas.

 • Īsi izstrādes cikli ļauj veikt izstrādi atbilstoši tirgus specifikai un ātri pielāgoties tirgus vajadzībām un vēlmēm.

 • Mūsu klienti var brīvi apmeklēt visas plānošanas un izstrādes sanāksmes, lai sniegtu tiešu atgriezenisko saiti, uzdotu jautājumus un atbildētu uz mūsu jautājumiem un tādējādi mēs kopīgi varētu panākt vislabāko rezultātu.

 • Efektīva versiju kontroles sistēma.

KVALITĀTES NODROŠINĀŠANA UN TESTĒŠANA
 • Visiem projektiem mēs veicam padziļinātu automatizēto sistēmu testēšanu, lai nodrošinātu augstu kvalitāti un novērstu kļūdas vēl pirms projekta publiskošanas.

 • Veiktspējas, slodzes un pārslodzes testēšana.

 • Gandrīz ikvienai sistēmas funkcijai ir savas kvalitātes tests, kas ļauj pārliecināties, ka jauni atjauninājumi neietekmēs iepriekšējās sistēmas.

 • Rūpīga testēšana nodrošina netraucētu izstrādi un novērš kļūdas veidošanas sistēmās.

 • Tīrs, skaidrs un viegli uzturams kods. Kods ir saprotams un pareizi marķēts, lai arī citi izstrādātāji varētu ar to viegli strādāt. Tas saīsina kopējo izstrādes ilgumu (jo īpaši sarežģītām sistēmām), ļauj ātri atrisināt problēmas, nodrošina ātrāku un stabilāku darbību, vienkāršāku atjaunināšanu, migrēšanu un mērogojamību.

 • Saderība ar daudziem pārlūkiem.

 • Izcila lietojamība, mērogojamība un vispārēja saderība.

ZINĀŠANAS UN PIEREDZE
 • Plaša pieredze dažādās jomām, ar dažādiem risinājumiem un tehnoloģijām – mēs varam izstrādāt tieši tādu sistēmu, kā Jūs vēlaties.

 • Gandrīz neviena sistēma nav pilnīgi jauna; tā struktūras, funkcionalitātes vai tehnoloģiju ziņā nereti līdzinās jau esošām sistēmām. Jaunā jomā tā pat var būt priekšrocība, ja vēlaties ieviest jaunus inovatīvus risinājumus un pieejas.

 • Nozares vadošais dizains – neatkarīgi no tā, vai izvēlēsieties reālistisko (skeomorfisko), plakano (Flat) vai jauno un moderno Google materiālo (Material) dizainu, mēs spēsim to īstenot.

 • Piemēri nozarēm/sektoriem, kur mums ir pieredze (vēlams grafiskajā dizainā ar tekstu, tikai ar apakšējām saitēm uz risinājumiem un ar lielākiem grafiskajiem elementiem un vairākiem risinājumiem) – sociālie tīkli, kopienu un grupu vietnes, kolektīvās finansēšanas vietnes, e-komercijas tīmekļa portāli, plašsaziņas līdzekļu satura izplatīšana, datizrace un detalizēta analītika, e-mācības un tiešsaistes apmācība, loģistika un ģeogrāfiskās informācijas sistēmas.

TEHNOLOĢIJAS
 • Apbalvojumiem nominēta uzņēmuma atvērtā koda satura vadības sistēma.

 • Pakāpeniska produkta izstrāde pa soļiem, daudzlīmeņu sagatavošanas vide, pastāvīga integrēšana, ātra izstrāde.

 • Pieredze tehnoloģijās, kuras vēlaties izmantot savas sistēmas veidošanā.

 • Starpplatformu un starpierīču atbalsts, modernas klienta puses platformas.

 • Elastīga serveru infrastruktūra.

 • Modernas tehnoloģijas.

Sāc savu projektu ar IT House jau tagad

Ruby on Rails

Tīmekļa lietotņu izstrādes platformai Ruby on Rails pelnīti ir veltīta atsevišķa apraksta sadaļa, jo šo platformu mēs visbiežāk izmantojam kā pamatu sarežģītāku tīmekļa lietotņu izstrādē. Platformu Ruby on Rails izvēlas lietot arī daudzi pasaulē zināmi uzņēmumi, piemēram, Twitter (darbības sākumā), Shopify, Crunchbase, Groupon. AirBnB, SoundCloud, Hulu, SlideShare un citi. Tā ir arī pirmās izvēles platforma lielākajai daļai jauno tehnoloģiju uzņēmumu Silikātu ielejā ASV.

Kāpēc mēs izvēlamies Ruby on Rails (RoR)?

 • RoR datubāzes loģika ir nošķirta no lietotnes līmeņa, tāpēc risinājumu migrēšana ir vienkārša un ātra.

 • RoR sistēmā katram koda elementam ir sava vieta. Tas atvieglo kļūdu konstatēšanas un izlabošanas procesu, un arī jauni tīmekļa izstrādātāji var ātri iemācīties strādāt ar šo platformu.

 • RoR platforma nemitīgi attīstās atbilstoši visjaunākajām tendencēm un ir vismaz soli priekšā tādām PHP platformām kā Cake PHP.

 • RoR ir atvērtā koda programmatūra, tā pieejama bez maksas, tai nav nepieciešamas dārgas serveru sistēmas, un tās uzturēšana ir salīdzinoši lēta.

 • RoR pilnībā atbilst tā sauktās spējās izstrādes (agile development) vajadzībām – ir iespējama elastīgs izstrādes process, un lietotni var pielāgot mainīgajām prasībām. Ilgstošas izstrādes plāni vairs nesabruks pēc pirmās saskares ar klientu.

Saderība ar citām tīmekļa lietotnēm

Ruby on Rails ir pilnībā saderīga ar citām tīmekļa lietotnēm un tīmekļa risinājumu izstrādes tehnoloģijām, tāpēc mēs varam izvēlēties vislabāko iespēju no pašreizējā piedāvājumu klāsta.

IT House izmantotās tehnoloģijas →

Mūsu portfolio

Bezmaksas konsultācija un izcenojumi

Sazinieties ar mums, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju, projekta analīzi un Jūsu individuālā tīmekļa izstrādes projekta BEZMAKSAS IZCENOJUMU.

Mēs kopīgi izvērtēsim svarīgākos aspektus, lai rastu Jūsu konkrētajai idejai un projektam vislabāko iespējamo risinājumu. Tikai pēc tam Jūs varēsiet izlemt, vai uzticēt šī projekta izpildi mums. Jums nav nekādu saistību vai pienākuma pēc pirmreizējās sazināšanās sadarboties ar mums.

Ja izlemsiet tomēr nesadarboties ar mums, Jūs vismaz būsiet saņēmuši lieliskus ieteikumus no ekspertiem, kas šajā nozarē darbojas jau ilgāk nekā 10 gadus – mums patiesi ir plaša pieredze.

Jūs esat pelnījuši vismaz konsultēties ar mums, pirms izvēlaties izstrādātāju.

MĒS PIEDĀVĀJAM:
 • 100% naudas atgriešanas garantija

 • 100% apmierinātības garantija

 • 100% individuāli pielāgots dizains

 • 100% spējā (Agile)/SCRUM pakāpeniskās izstrādes metodoloģija

 • 100% kvalitātes nodrošināšana un testēšana

 • 100% Eiropā bāzēta komanda

 • 100% BEZMAKSAS konsultācija

 • 100% bezmaksas izcenojums

  Vārds*

  E-pasta adrese*

  Ziņa

  *P.S.: Mēs esam neliela, saliedēta un strādīga komanda, bet, lai izpildītu mūsu kvalitātes standartus un varētu veltīt nedalītu uzmanību projekta vadībai un izstrādei, mēs varam uzņemties tikai ierobežotu skaitu pasūtījumu. Un arī turpmāk mēs vēlamies saglabāt šādu nelielu mērogu!

  *P.P.S.: Tiklīdz visa mūsu kapacitāte būs noslogota, mēs slēgsim pieteikšanās procesu, BEZMAKSAS konsultēšanās, bezmaksas izcenojuma un 20 h bezmaksas izmēģinājuma iespēju līdz brīdim, kad atkal varēsim uzņemties jaunus projektus.