Mājas lapu izstrāde

Profesionālas, unikālas un mūsdienīgas tīmekļa vietnes sekmīgiem uzņēmumiem

Profesionāls tehniskais apraksts, risku noteikšana un aplēses, ātra prototipu izstrāde un koncepciju testēšana. Tas viss, vēl PIRMS Jūs izlemjat mums uzticēt visa projekta izstrādi.

Mazajiem uzņēmumiem, kuriem ir tīmekļa vietne, ieņēmumi par 39% augstāki nekā uzņēmumiem bez tīmekļa vietnes. (Small Business Administration dati). 50% pirkumu internetā veic jaunie klienti. Ievērojami uzlabojiet klientu piesaistes līmeni, lai arī kādas preces vai pakalpojumus Jūs piedāvātu. (Small Business Administration dati). Pat, ja Jums ir tīmekļa vietne, tā var būt novecojusi. Vidējais tīmekļa vietnes dzīves cikls ir 3–5 gadi. Pēc tam tā sāk izskatīties novecojusi un būtiski zaudē efektivitāti.

Pārdomāti strukturēta tīmekļa vietne ir spēcīgs mārketinga un e-pārdošanas resurss, kas nodrošinās Jums vietu uz globālās uzņēmējdarbības skatuves un piesaistīs jaunus, maksātspējīgus klientus. Profesionāla, pieredzējusi komanda ar izciliem tīmekļa izstrādātājiem, pārdomāta projektu vadība un efektīva komunikācija. Saņemiet augstāko kvalitāti, pilnīgu pārskatāmību un punktuālu tīmekļa vietnes izstrādi, iekļaujoties tam paredzētajā budžetā.

Mūsu uzņēmuma tīmekļa vietņu izstrādātāji, dizaineri un mārketinga eksperti nodrošinās, lai tīmekļa vietne atbilstu Jūsu mērķiem un pat pārspētu gaidīto – perfekcija ikvienā pikselī, SEO optimizācija un pielogots dizains mobilajām aplikācijām

Profesionāls tehniskais apraksts, riska un budžeta aplēses, ātra prototipu izstrāde un koncepciju testēšana. Tas viss ir pieejams, vēl PIRMS Jūs piekrītat mums uzticēt visa projekta izstrādi.

Cik maksā tīmekļa vietne?

Vienkāršāk būtu pavaicāt – cik daudz naudas Jūs būtu gatavs atvēlēt vietnes izstrādei?

Tīmekļa vietnes izstrāde ir kā ēkas būvniecība – cenu ietekmē daudzi aspekti.

 • Vai tiek izmantota pilnīgi jauna un inovatīva arhitektūra?

 • No kādiem materiāliem to veidos?

 • Cik liela tā būs?

 • Cik tai būs logu un durvju?

Un tā ir tikai ēkas fasāde. Vēl ir nepieciešamas mēbeles un sadzīves iekārtas.

Tāpēc mēs vienmēr sākumā piedāvājam bezmaksas konsultāciju – vēl pirms Jūs mums uzticat visas vietnes izstrādi, mēs vēlamies noskaidrot Jūsu redzējumu, mērķus, ieceres un prasības un pēc tam noteikt izstrādes ilgumu un cenu diapazonu.

Mēs neražojam tīmekļa vietnes – mēs tās radām

Vai tas būtu vienkāršs risinājums vienkāršai problēmai vai komplicēta tīmekļa vietne ar daudzām funkcijām – iegūstiet tīmekļa vietni, ko cilvēki patiešām vēlēsies apmeklēt. Tas ir kas vairāk par dizainu, tehnoloģijām vai modernākajiem efektiem. Svarīgākais ir galalietotājs un viņam sniegtā vislabākā apkalpošanas pieredze.

Lai radītu labu tīmekļa vietni, panākumiem noteikti ir nepieciešami trīs dažādu, bet projektā savstarpēji cieši saistītu jomu speciālisti: dizainers, izstrādātājs un tirdzniecības speciālists. Mūsu tīmekļa vietņu izstrādātājiem ir vairāk nekā desmit gadu pieredze šajā jomā. Viņi ievēro labāko praksi un izmanto jaunākās tehnoloģijas, lai izstrādātais dizains iegūtu tā reālo veidolu tīmekļa vietnē.

Mūsu interneta tirdzniecības jomas speciālistiem ir ilggadēja pieredze un teicama izpratne par uzņēmējdarbību un projektu prasībām. Viņi veic domēnu izpēti, izveido pareizo struktūru un nodrošina visus elementus, kas Jūsu vietnei nodrošinās augstu apmeklētību, izmantojot meklēšanas pārlūku optimizācijas (SEO) risinājumus. Jūsu tīmekļa vietne būs kas vairāk par parastu izklaides produktu – tā patiešām palīdzēs PĀRDOŠANĀ.

Detalizēta klienta puses sistēmas izstrāde

Kad izcilu funkcionalitāti papildina skaists dizains, atklājas Jūsu tīmekļa vietnes īstenais spēks. Radiet patiesi baudāmu interfeisu, ko Jūsu lietotāji vēlēsies izmantot.

Mākslinieciskajam garam apvienojoties ar uzņēmējdarbības domāšanu, Jūsu tīmekļa vietne būs ne tikai pievilcīga, unikāla un praktiska, bet vienlaikus arī ļaus sasniegt Jūsu mērķus.

Trešās puses platformu integrēšana un pielāgošana

Nevainojami funkcionāls pilna cikla risinājums, kas sasaista visas Jūsu sistēmas sinerģijas panākšanai, lai nodrošinātu netraucētu datu pārsūtīšanu, vienmēr aktuālo informāciju, pilnībā pārskata ar uzņēmumu saistītā informācija, jaunu un paplašinātu funkcionalitāti.

Esošās sistēmas pilnveidošana un dizaina uzlabošana

Sekojot jaunākajām dizaina un tehnoloģiju tendencēm un piedāvājam saviem klientiem pelnīti labu funkcionalitāti, atmosfēru un atbalstu. Nodrošinot jaunu un paplašinātu funkcionalitāti, uzlabotu lietošanas ērtumu, uzlabotu mājas lapas apgrozījumu un citas unikālas iezīmes, kas ļaus piesaistīt jaunus, lojālus klientus.

Adaptīvs dizains un mobilās aplikācijas

No mobilajām ierīcēm informācija internetā tagad tiek meklēta vairāk neko no datoriem. Kopš 2015. gada aprīļa Google ir “nosodījis” tīmekļa vietnes, kas nav ērti lietojamas mobilajās ierīcēs, līdz ar to tās vairs nav iespējams ignorēt.

Padariet savu tīmekļa vietni ērti lietojamu arī mobilajās ierīcēs.  Palieliniet mobilo plūsmu, panākot augstāku reitingu Google meklēšanas rezultātos. Sasniedziet savus klientus jebkur un jebkad, kad viņi vēlas apmeklēt Jūsu vietni.

Sāc savu projektu ar IT House jau tagad

Izstrādā savu mājas lapu pie IT House

Kā mēs pārvēršam tavu ideju funkcionālā produktā

Jaunas, pielāgotas aplikācijas izstrāde

Sarežģītība pārvērsta vienkāršā risinājumā, iespēja izstrādāt projektus ātrāk, izmantojot pārbaudītas un uzticamus rīkus, tā kā Sharetribe, Stripe vai citus Ruby on Rails ietvarus.

Aizmugursistēmas risinājumi aplikācijām un mājas lapām

Pārredzami starpprodukti un spēcīgas aizmugursistēmas, kas nodrošina nepārtrauktu datu apmaiņu starp lietotāju saskarni un aizmugursistēmas arhitektūru.

Mēs izmantojam Model-View-Controller (MVC) – atdalot programmas loģiku un funcionalitāti.

Testu un izstrādes laika samazināšana un multiplatformu funkcionalitātes izveide.

Veiksmīgas lietotāju saskarnes izveide

Dizains satiekas ar funkcionalitāti, tas ir brīdis, kad jūsu produkts sāk darboties nevainojami. Izveidojiet interfeisu, ko lietotāji vēlas izmantot un dara to ar prieku.

Apvienojot māksliniecisko garu ar biznesa prātu, izveidojam vietni, kas ne tikai izskatās lieliski, izceļas uz konkurentu fona un ir praktiska, bet vienlaikus sasniedz savus mērķus.

Jau esošas sistēmas uzlabošana

Sekojiet jaunākajām dizaina un tehnoloģiju tendencēm, lai sniegtu saviem klientiem funkcionalitāti un atbalstu, ko viņi ir pelnījuši. Izveidojit jaunu vai paplašinātu funkcionalitāti, uzlabotu lietotāju pieredzi, palielinātu vietnes pārdošanas apjomus vai izceloties no saviem konkurentiem un piesaistītu jaunus klientus.

Citu platformu integrācija un pielāgošana

Pilnībā funkcionāls risinājums, kas savieno visas jūsu sistēmas ar citām, lai nodrošinātu datu pārraidi, vienmēr aktuālo informāciju, sniegtu pārskatu par biznesam saistošu informāciju vai izveidotu jaunu un paplašinātu funkcionalitāti.

Komanda

Mēs ticam, ka spēcīga komanda ir galvenais iemesls veiksmei. 100% uzticama komanda, kas atrodas Eiropā un sastāv no pieredzējušiem izstrādātājiem, projektu vadītājiem un IT industrijas ekspertiem – mēs piedāvājam vislabākos programmēšanas inženierus par pieņemamu cenu.

Esam TechHub Riga dibinātāji un Ruby on Rails Baltics interešu kopienas dibinātāji LinkedIn, Facebook and Meetup.

Mūsu komandai piemīt plašas zināšanas par jaunākajām tehnoloģiju tendencēm, mūsdienīgām lietojumprogrammu sistēmām, progresīvām attīstības metodēm un kvalitātes nodrošināšanas modeļiem, lai samazinātu izstrādes laiku, plānošanas darbus un kopējās projekta izmaksas, nezaudējot kvalitāti.

Mēs esam web izstrādātāji, kas nepārtraukti papildina savas zināšanas. Esam lietas kursā par jaunāko tehnoloģiju un tās attīstību.

Projektu vadība

Agile Scrum Projektu vadība nav tikai vadības process, tas ir darba stils, kas ietver daudzas projektu pārvaldības pamatvērtības: komunikācija, pārredzamība, pakāpeniska attīstība, īstermiņa attīstības cikli. Tas ir pilnībā caurspīdīgs projektu vadības stils, kas savieno biznesa gaidas ar realizāciju.

Model-View-Controller (MVC) izmantošana – programmu loģika un darbību noformēšanai. Izstrādes un testēšanas laika samazināšana un vietējo multiplatformu lietojumprogrammu izveide.

Strādājot īsos iterācijas ciklos, mēs varam ātri izveidot darba prototipus, lai tos pārbaudītu un novērtētu, pirms tie tiek publiskoti. Kā arī mūsu klienti var piedalīties jebkurā plānošanas un attīstības sanāksmēs, lai kopīgi sasniegtu vislabāko rezultātu.

Kvalitātes vadība un testi

Visos projektos mēs veicam rūpīgu automatizētu sistēmu testēšanu, lai uzturētu augstu kvalitāti un novērstu kļūdas, pirms tās nonāk publiskā skatījumā. Tiek veikti arī veiktspējas un slodzes testi.

Gandrīz katrai sistēmas funkcijai tiek rakstīts savs kvalitātes tests, lai pārliecinātos, ka visi atjauninājumi neietekmē iepriekšējās sistēmas darbību. Rūpīga pārbaude nodrošina nepārtrauktu attīstību, mazāk ražošanas tehnoloģiju kļūdas.

Profesionāli rakstīts kods, lai cits lietotājs var viegli ar to strādāt. Tas samazina kopējo programmēšanas laiku (it īpaši sarežģītas sistēmas) un ļauj ātri risināt problēmas.

Ekspertīze jeb pieredze

Mums ir plaša pieredze dažādās jomās, risinājumos un tehnoloģijās – mēs varam veidot sistēmu, kura ir vajadzīga tieši tev.

Gandrīz neviena sistēma nav pilnīgi jauna, vienmēr pastāv paralēles gan strukturālā, gan funkcionālajā, gan tehnoloģiskajā līmenī, un jaunā jomā tā var būt pat priekšrocība, ja vēlaties ieviest jaunus novatoriskus risinājumus un pieejas.

Nozares vadošais dizains – neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku reālistiskam, minimālistiskam vai jaunajam un tendenciozajam dizainam, mēs varam pielāgoties jums.

Savā pieredzē esam strādājuši ar tādām nozarēm kā – sociālie tīkli, kopienu vietnes, kopfinansējuma vietnes, e-komercijas platformas, tīmekļa portāli, multivides satura izplatīšana un citi.

Ruby on Rails

Tīmekļa lietotņu izstrādes platformai Ruby on Rails pelnīti ir veltīta atsevišķa apraksta sadaļa, jo šo platformu mēs visbiežāk izmantojam kā pamatu sarežģītāku tīmekļa lietotņu izstrādē. Platformu Ruby on Rails izvēlas lietot arī daudzi pasaulē zināmi uzņēmumi, piemēram, Twitter (darbības sākumā), Shopify, Crunchbase, Groupon. AirBnB, SoundCloud, Hulu, SlideShare un citi. Tā ir arī pirmās izvēles platforma lielākajai daļai jauno tehnoloģiju uzņēmumu Silikātu ielejā ASV.

Mūsu portfolio

Bezmaksas konsultācija un izcenojumi

Sazinieties ar mums, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju, projekta analīzi un Jūsu individuālā tīmekļa izstrādes projekta BEZMAKSAS IZCENOJUMU.

Mēs kopīgi izvērtēsim svarīgākos aspektus, lai rastu Jūsu konkrētajai idejai un projektam vislabāko iespējamo risinājumu. Tikai pēc tam Jūs varēsiet izlemt, vai uzticēt šī projekta izpildi mums. Jums nav nekādu saistību vai pienākuma pēc pirmreizējās sazināšanās sadarboties ar mums.

Ja izlemsiet tomēr nesadarboties ar mums, Jūs vismaz būsiet saņēmuši lieliskus ieteikumus no ekspertiem, kas šajā nozarē darbojas jau ilgāk nekā 10 gadus – mums patiesi ir plaša pieredze.

Jūs esat pelnījuši vismaz konsultēties ar mums, pirms izvēlaties izstrādātāju.

  Vārds*

  Telefona nr. (Nav obligāts, ja nevēlies, lai piezvanām tev atpakaļ)

  E-pasta adrese*

  Piezīmes