TĪMEKĻA VIETŅU DIZAINS UN LIETOJAMĪBA

Dizains nav tikai ārējais izskats un sajūtas. Dizains ir arī funkcionalitāte.” – Stīvs Džobss

Ja Jūsu produkta stratēģija neietver “labu dizainu”, tad Jūs palaižat vējā lielisku iespēju.

Dizaina vērtības indeksa pētījums (Design Value Index Study) liecina, ka uz dizainu orientētu uzņēmumu ienākumi 10 gadu griezumā ir 2,19 reizes (219%) augstāki nekā S&P 500 sarakstā iekļautajiem uzņēmumiem.

Pirms interneta laikmeta dizains bija viens no mārketinga ieročiem. Dizains ir zīmolveides un mārketinga instruments, kas var ievērojami uzlabot rezultātus. Savukārt sliktam dizainam var būt pretējs efekts.

Labs tīmekļa vietnes dizains ne tikai padara vietni vizuāli pievilcīgu, bet var kalpot arī kā spēcīgs stratēģiskais stūrakmens, kas palielina Jūsu finanšu ienākumus un uzlabo konkurētspēju.

Patīkama pieredze liek klientiem atgriezties un palielina lojālo apmeklētāju skaitu.

Lai iemantotu klientu uzticību, Jūsu stāstam jābūt jēgpilnam un saistošam.

Jūsu klienti ir attapīgi un ar katru dienu kļūst arvien attapīgāki.

Viņi jūt, ja viņus mēģina apmuļķot, pamana, ja kaut kas ir novecojis, un saprot, kad kaut kad nav tā, kā izskatās… un tas klientiem nepatīk.

Neatraduši meklēto, lietotāji Jūsu tīmekļa vietni pametīs 10–20 sekunžu laikā (Nielsen Norman Group dati).

 • Dizains ir kļuvis par vienu no efektīvākajiem līdzekļiem, kā piesaistīt auditorijas uzmanību.

 • Dizains ietekmē Jūsu auditorijas lēmumus.

 • Ikvienam Jūsu komunikācijas aspektam ir jāpauž tas, ko Jūs vēlaties teikt.

 • Lietotāji atteiksies no visa, kam neuzticas.

Profesionāls tehniskais apraksts, riska un budžeta aplēses, ātra prototipu izstrāde un koncepciju testēšana. Tas viss ir pieejams, vēl PIRMS Jūs piekrītat mums uzticēt visa projekta izstrādi.

Desmit laba dizaina principi. Labs dizains…

IR INOVATĪVS

Inovācijas iespējas noteikti nav izsmeltas. Tehnoloģiju attīstība vienmēr sniedz jaunas izdevības inovatīvam dizainam. Bet inovatīvs dizains vienmēr attīstās roku rokā ar inovatīvām tehnoloģijām un nekad nevar būt pašmērķis.

PADARA PRODUKTU SAPROTAMU

Tas izskaidro produkta struktūru. Vēl labāk – tas var likt produktam runāt. Vislabāk – tas ir pašsaprotams.

IR ILGLAICĪGS

Tas neskrien pakaļ modes untumiem, tāpēc nekad nenoveco. Atšķirībā no modes tendencēm pielāgota dizaina, tas kalpo gadiem ilgi – pat mūsdienu ātra patēriņa sabiedrībā.

IR PĒC IESPĒJAS MINIMĀLISTISKĀKS

Mazāk, bet labāk – jo šādā dizainā apvienojas nozīmīgākie aspekti, un produkti nav pārslogoti ar nevajadzīgām detaļām.

Atgriežamies pie tīra dizaina un vienkāršības!

IR ESTĒTISKS

Produkta estētiskās īpašības ir neatņemama daļa no tā lietderības, jo ikdienā lietotie produkti ietekmē mūsu personību un labsajūtu. Taču skaisti var būt tikai labi izstrādāti produkti.

IESPĒJAS KLIENTU APKALPOŠANĀ

Produkti, kas pilda savu uzdevumu, ir kā darbarīki. Tie nav nedz dekoratīvi priekšmeti, nedz arī mākslas objekts. Tāpēc dizainam jābūt dabiskam un nepiespiestam, lai sniegtu iespējas klienta pašizpausmei.

IR VIDEI DRAUDZĪGS

Dizains būtiski ietekmē vides aizsardzību. Tas ļauj ietaupīt resursus un mazināt fizisko un vizuālo piesārņojumu visā produkta dzīves ciklā.

IESPĒJAS KLIENTU APKALPOŠANĀ

Produktu ir paredzēts lietot. Tam jāatbilst noteiktiem kritērijiem un jābūt ne tikai funkcionālam, bet arī psiholoģiski un estētiski pievilcīgam. Labs dizains izceļ produkta lietderību un tajā pašā laikā novērš uzmanību no traucējošiem blakus aspektiem.

IR RŪPĪGI IZSTRĀDĀTS VISOS SĪKUMOS

Nekas nedrīkst būt nepamatots vai pamests nejaušības varā. Rūpīgs un akurāts dizains apliecina cieņu pret produkta lietotāju.

IESPĒJAS KLIENTU APKALPOŠANĀ

Tas nepadara produktu inovatīvāku, spēcīgāku vai vērtīgāku, nekā tas ir patiesībā. Tas nemēģina manipulēt ar klientu un izteikt nepiepildāmus solījumus.

Custom Service Title

It does not make a product more innovative, powerful or valuable than it really is. It does not attempt to manipulate the consumer with promises that cannot be kept.

Biznesa lietotnes

JAUNU PIELĀGOTO LIETOTŅU IZSTRĀDE

Vienkāršs un atjautīgs risinājums komplicētām problēmām. Īstenojiet projektus ātrāk – izmantojot pārbaudīto un uzticamo Ruby on Rails platformu un spējās izstrādes praksi.

 • Skaidrs, kodolīgs kods bez liekiem elementiem, kas eleganti un efektīvi izpilda tieši to, ko Jūs vēlaties.

 • Svarīgāka par kvalitāti ir tikai kvalitātes uzlabošana!

SERVERA PUSES PAKALPOJUMI MOBILAJIEM VAI TĪMEKĻA RISINĀJUMIEM

Caurskatāma starpprogrammatūra un spēcīgi servera puses pakalpojumi, kas nodrošina netraucētu datu apmaiņu starp klienta puses lietotni un aizmugursistēmas arhitektūru.

Mēs izmantojam projektēšanas šablonu “Modelis–Skats–Kontrolleris” (Model–View–Controller jeb MVC), kas ļauj programmas loģiku un darbības nošķirt no izkārtojuma un dizaina, tādējādi ļaujot vienā aizmugursistēmas funkcionalitātē vienlaikus strādāt ar vairākiem dizainiem un interfeisiem.

Tas saīsina testēšanas un izstrādes laiku un veido dabisku vairākplatformu funkcionalitāti.

UZLABOTA KLIENTA PUSES SISTĒMAS IZSTRĀDE

Kad izcilu funkcionalitāti papildina skaists dizains, atklājas Jūsu tīmekļa vietnes īstenais spēks.

Radiet patiesi baudāmu interfeisu, ko Jūsu lietotāji vēlēsies izmantot.

Mākslinieciskajam garam apvienojoties ar uzņēmējdarbības domāšanu, Jūsu tīmekļa vietne būs ne tikai pievilcīga, unikāla un praktiska, bet arī ļaus sasniegt Jūsu mērķus.

SOŠĀS SISTĒMAS PILNVEIDOŠANA UN DIZAINA UZLABOŠANA

Sekojiet jaunākajām dizaina un tehnoloģiju tendencēm un piedāvājiet saviem klientiem pelnīti labu funkcionalitāti, atmosfēru un atbalstu.

 • Jauna un paplašināta funkcionalitāte.

 • Uzlabots lietošanas ērtums un labāka pieredze lietotājam.

 • Uzlabotas tīmekļa vietnes pārveidošanas iespējas un lielāks pārdošanas apgrozījums.

 • Unikālas iezīmes, kas Jūs atšķirs no konkurentiem un piesaistīs jaunus lojālus klientus.

TREŠĀS PUSES PLATFORMU INTEGRĒŠANA UN PIELĀGOŠANA

Nevainojami funkcionāls pilna cikla risinājums, kas sasaista visas Jūsu sistēmas sinerģijas panākšanai.

 • Netraucēta datu pārsūtīšana.

 • Vienmēr aktuālā informācija

 • Pilnībā pārskatāma ar uzņēmumu saistītā informācija.

 • Interaktīvs informācijas un rīku panelis un funkcijas.

 • Jauna un paplašināta funkcionalitāte.

Kā mēs strādājam?

KOMANDA
 • Spēcīga, talantīga komanda ar štata darbiniekiem, bez ārpakalpojumu sniedzējiem no trešajām valstīm.

 • 100% Eiropā bāzēta uzticama komanda ar pieredzējušiem izstrādātājiem, projektu vadītājiem un nozares ekspertiem – mēs piedāvājam vislabāko programmatūras inženieru pakalpojumus par samērīgu cenu.

 • TechHub Riga līdzdibinātājs.
 • Ruby on Rails Baltijas grupu organizētājs tīklos  LinkedIn, Facebook un Meetup.

 • Plašas un padziļinātas zināšanas par jaunākajām tehnoloģiju tendencēm, mūsdienīgām lietotņu platformām un uz kvalitāti vērstiem darba modeļiem, kas ļauj saīsināt izstrādes ilgumu, atvieglot programmēšanas darbu un samazināt projekta kopējās izmaksas, vienlaikus nodrošinot visaugstāko kvalitāti.

 • Tīmekļa risinājumu izstrādātāji ar vēlmi vienmēr mācīties un pilnveidot sevi. Labi zināms, ka tehnoloģiju jomā prasmes un zināšanas divu gadu laikā kļūst novecojušas. Tāpēc tīmekļa risinājumu izstrādātājs, kas var ātri apgūt jaunās tehnoloģijas, uzņēmumam ir vērtīgāks darbinieks par kādu, kurš pārzina konkrētu tehnoloģiju, bet nevar vai nevēlas laika gaitā pielāgoties jaunajām tehnoloģijām.

 • Mēs vienmēr sekojam aktuālajām tehnoloģiju tendencēm.

Vadība
 • Spējā SCRUM (Agile SCRUM) projektu vadības metodoloģija ir kas vairāk par vadīšanas procesu. Tas ir darba stils, kas ietver daudzas projektu vadības pamatvērtības, piemēram, komunikāciju, caurskatāmību, pakāpenisku izstrādi pa soļiem un īsus izstrādes ciklus.

 • Nobriedusi, pārdomāta un pilnībā caurskatāma projektu vadība, kas pilnībā pielāgosies Jūsu uzņēmuma reālajai situācijai un iecerēm.

 • Kodēšanas vadlīnijas un standarti.

 • Mēs izmantojam projektēšanas šablonu „Modelis–Skats–Kontrolleris” (Model–View–Controller jeb MVC), kas ļauj programmas loģiku un darbības nošķirt no izkārtojuma un dizaina, tādējādi ļaujot vienā aizmugursistēmas funkcionalitātē vienlaikus strādāt ar vairākiem dizainiem un interfeisiem. Tas saīsina testēšanas un izstrādes laiku un veido dabisku vairākplatformu funkcionalitāti.

 • Strādājot īsos izstrādes iterācijas ciklos, mēs varam ātri izveidot funkcionējošus prototipus projekta testēšanai un novērtēšanai pirms tā publiskošanas.

 •  

  Īsi izstrādes cikli ļauj veikt izstrādi atbilstoši tirgus specifikai un ātri pielāgoties tirgus vajadzībām un vēlmēm.

 • Mūsu klienti var brīvi apmeklēt visas plānošanas un izstrādes sanāksmes, lai sniegtu tiešu atgriezenisko saiti, uzdotu jautājumus un atbildētu uz mūsu jautājumiem un tādējādi mēs kopīgi varētu panākt vislabāko rezultātu.

 • Efektīva versiju kontroles sistēma.

KVALITĀTES NODROŠINĀŠANA UN TESTI
 • Visiem projektiem mēs veicam padziļinātu automatizēto sistēmu testēšanu, lai nodrošinātu augstu kvalitāti un novērstu kļūdas vēl pirms projekta publiskošanas.

 • Veiktspējas, slodzes un pārslodzes testēšana.

 • Gandrīz ikvienai sistēmas funkcijai ir savas kvalitātes tests, kas ļauj pārliecināties, ka jauni atjauninājumi neietekmēs iepriekšējās sistēmas.

 • Rūpīga testēšana nodrošina netraucētu izstrādi un novērš kļūdas veidošanas sistēmās.

 • Tīrs, skaidrs un viegli uzturams kods. Kods ir saprotams un pareizi marķēts, lai arī citi izstrādātāji varētu ar to viegli strādāt. Tas saīsina kopējo izstrādes ilgumu (jo īpaši sarežģītām sistēmām), ļauj ātri atrisināt problēmas, nodrošina ātrāku un stabilāku darbību, vienkāršāku atjaunināšanu, migrēšanu un mērogojamību.

 • Saderība ar daudziem pārlūkiem.

 • Izcila lietojamība, mērogojamība un vispārēja saderība.

ZINĀŠANAS UN PIEREDZE
 • Plaša pieredze dažādās jomām, ar dažādiem risinājumiem un tehnoloģijām – mēs varam izstrādāt tieši tādu sistēmu, kā Jūs vēlaties.

 • Gandrīz neviena sistēma nav pilnīgi jauna; tā struktūras, funkcionalitātes vai tehnoloģiju ziņā nereti līdzinās jau esošām sistēmām. Jaunā jomā tā pat var būt priekšrocība, ja vēlaties ieviest jaunus inovatīvus risinājumus un pieejas.

 • Nozares vadošais dizains – neatkarīgi no tā, vai izvēlēsieties reālistisko (skeomorfisko), plakano (Flat) vai jauno un moderno Google materiālo (Material) dizainu, mēs spēsim to īstenot.

 • Piemēri nozarēm/sektoriem, kur mums ir pieredze (vēlams grafiskajā dizainā ar tekstu, tikai ar apakšējām saitēm uz risinājumiem un ar lielākiem grafiskajiem elementiem un vairākiem risinājumiem) – sociālie tīkli, kopienu un grupu vietnes, kolektīvās finansēšanas vietnes, e-komercijas tīmekļa portāli, plašsaziņas līdzekļu satura izplatīšana, datizrace un detalizēta analītika, e-mācības un tiešsaistes apmācība, loģistika un ģeogrāfiskās informācijas sistēmas.

TEHNOLOĢIJAS
 • Apbalvojumiem nominēta uzņēmuma atvērtā koda satura vadības sistēma.

 • Pakāpeniska produkta izstrāde pa soļiem, daudzlīmeņu sagatavošanas vide, pastāvīga integrēšana, ātra izstrāde.

 • Pieredze tehnoloģijās, kuras vēlaties izmantot savas sistēmas veidošanā.

 • Starpplatformu un starpierīču atbalsts, modernas klienta puses platformas.

 • Elastīga serveru infrastruktūra.

 • Modernas tehnoloģijas.

Sāc savu projektu ar IT House jau tagad

Ruby on Rails

Tīmekļa lietotņu izstrādes platformai Ruby on Rails pelnīti ir veltīta atsevišķa apraksta sadaļa, jo šo platformu mēs visbiežāk izmantojam kā pamatu sarežģītāku tīmekļa lietotņu izstrādē. Platformu Ruby on Rails izvēlas lietot arī daudzi pasaulē zināmi uzņēmumi, piemēram, Twitter (darbības sākumā), Shopify, Crunchbase, Groupon. AirBnB, SoundCloud, Hulu, SlideShare un citi. Tā ir arī pirmās izvēles platforma lielākajai daļai jauno tehnoloģiju uzņēmumu Silikātu ielejā ASV.

Kāpēc mēs izvēlamies Ruby on Rails (RoR)?

 • RoR datubāzes loģika ir nošķirta no lietotnes līmeņa, tāpēc risinājumu migrēšana ir vienkārša un ātra.

 • RoR sistēmā katram koda elementam ir sava vieta. Tas atvieglo kļūdu konstatēšanas un izlabošanas procesu, un arī jauni tīmekļa izstrādātāji var ātri iemācīties strādāt ar šo platformu.

 • RoR platforma nemitīgi attīstās atbilstoši visjaunākajām tendencēm un ir vismaz soli priekšā tādām PHP platformām kā Cake PHP.

 • RoR ir atvērtā koda programmatūra, tā pieejama bez maksas, tai nav nepieciešamas dārgas serveru sistēmas, un tās uzturēšana ir salīdzinoši lēta.

 • RoR pilnībā atbilst tā sauktās spējās izstrādes (agile development) vajadzībām – ir iespējama elastīgs izstrādes process, un lietotni var pielāgot mainīgajām prasībām. Ilgstošas izstrādes plāni vairs nesabruks pēc pirmās saskares ar klientu.

Saderība ar citām tīmekļa lietotnēm

Ruby on Rails ir pilnībā saderīga ar citām tīmekļa lietotnēm un tīmekļa risinājumu izstrādes tehnoloģijām, tāpēc mēs varam izvēlēties vislabāko iespēju no pašreizējā piedāvājumu klāsta.

IT House izmantotās tehnoloģijas →

Mūsu portfolio

Bezmaksas konsultācija un izmaksu aprēķins

Sazinieties ar mums, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju, projektu analīzi un izmaksu aprēķinu tavam Web izstrādes projektam.

Ļaujiet mums iepazītie ar jūsu pojekta galveniem aspektiem, lai atrastu vislabāko iespējamo risinājumu jūsu konkrētajai idejai un projektam, un tad jūs varat izlemt, vai vēlaties, lai mēs šo projektu īstenotu. Jums nav obligāti ar mums jāsadarbojas pēc mūsu komunikācijas.

Ja jūs nolemjat ar mums nesadarboties, jums būs lielisks padoms no ekspertiem, kuri strādā industrijā vairāk nekā 10 gadus – mēs esam daudz redzējuši.

Jums ir visas iespējas ar mums sazināties, pirms jūs izvēlaties izstrādātāju.

MŪSU PIEDĀVĀJUMS:
 • 100% naudas atgriešanas garantija

 • 100% naudas atgriešanas garantija

 • 100% individuāli pielāgots dizains

 • 100% spējā (Agile)/SCRUM pakāpeniskās izstrādes metodoloģija

 • 100% kvalitātes nodrošināšana un testēšana

 • 100% kvalitātes nodrošināšana un testēšana

 • 100% BEZMAKSAS konsultācija

 • 100% bezmaksas izcenojums

  Vārds*

  E-pasta adrese*

  Ziņa

  *P.S.: Mēs esam neliela, saliedēta un strādīga komanda, bet, lai izpildītu mūsu kvalitātes standartus un varētu veltīt nedalītu uzmanību projekta vadībai un izstrādei, mēs varam uzņemties tikai ierobežotu skaitu pasūtījumu. Un arī turpmāk mēs vēlamies saglabāt šādu nelielu mērogu!

  *P.P.S.: Tiklīdz visa mūsu kapacitāte būs noslogota, mēs slēgsim pieteikšanās procesu, BEZMAKSAS konsultēšanās, bezmaksas izcenojuma un 20 h bezmaksas izmēģinājuma iespēju līdz brīdim, kad atkal varēsim uzņemties jaunus projektus.