Sludinājumu jeb tirgus plaformas izstrāde

Mēs esam top sludinājumu platformas izstrādātāji

IT House ir pieredze un zināšanas veidot dažādas veida platformas, kuru pamatideja ir balstīta uz dalīšanās ekonomiku. Mēs esam veidojuši pūļa finansēšanas platformas, bizness-patērētājs tirgus platfomas kā arī patērētājs-patērētājs tirgus platfomas.

Vienāku gadu garumā IT House attīstīja investīciju projektu – tirgus platformu RentMama. RentMama Auto Noma ir interneta saziņas platforma starp auto nomnieku un iznomātāju, palīdzot patērētājiem ātri un vienkārši iegūt personiskus auto nomas piedāvājumus no mazajām un vidējām auto nomas kompānijām.

Būvējot projektu atkal un atkal, var ievērot likumsakarības, ka tie visi darbojas pēc līdzīgiem principiem, tāpēc, lai taupītu laiku un naudu, var izmantot jau gatavu platformu.

Mēs atklājām Sharetribe! Lielisks rīks, lai uzbūvētu tirgus platformu. 

Sharetribe Go vai Sharetribe FLEX ir e-komercijas tipa platforma, kas piedāvā izveidot tirgus platformu piedāvājot unikālus produktus vai pakalpojumus. Un administrators var pārraudzīt visu darījumu procesus.

Dalīšanās ekonomikas pamatideja

Viena no visātrāk augošajām interneta un biznesa tendencēm vēsturē ir dalīšanās ekonomika. Tiek lēsts, ka kopš 2010. gada riska kapitāla finansējums 23 miljardu USD apjomā ir ieguldīts jaunizveidotos uzņēmumus, kas darbojas dalīšanās ekonomikas jomā.

Dalīšanas ekonomikā tiek teikts, ka cilvēki nomā vai “dalās” ar tādām lietām kā automašīnas, mājas un personīgo laiku citiem cilvēkiem. Ļoti vienkārši runājot, tā ir tehnoloģijas izmantošana, lai atvieglotu apmaiņu ar precēm vai pakalpojumiem starp divām vai vairāk pusēm.

Termins “dalīšanas ekonomika” rodas no priekšstata, ka iesaistītās puses var dalīties vērtībā no nepietiekami izmantotajiem resursiem vai prasmēm. Šīs prasmes vai resursi tiek apmainīti, izmantojot tirdzniecības vietas vai sludinājuma platformas.

Ja apskatīsim tuvāk, mēs atradīsim apstākļus, ka dalīšanās modelis nav jauns jēdziens – tā kā cilvēki pagātnē no dažādām kopienām, izmantojot maiņas darījumu, dzīvoja ar vienu un to pašu ideju. Tomēr, pateicoties piekļuvei internetam un mobilajām tehnoloģijām, dalīšanās nekad nav bijusi tik vienkārša.

Uzbūvē savu tirgus platformu uz Sharetribe FLEX vai GO

Sharetribe FLEX ļauj uzbūvēt tirgus platfomu, piedāvājot jau 90% no nepieciešamās funkcionalitātes

Izmantojot Flex, jums ir pilnīga kontrole pār savu tirgus lietotāju pieredzi. Noformējiet un izstrādājiet pilnīgi unikāla izskata projektu tīmeklī vai mobilajā ierīcē. Izveidojiet pielāgotas funkcijas un integrācijas, izmantojot API, kas jau pamatā ļauj izstrādāt arī mobilo aplikāciju.

Flex nodrošina ar stabilu platfromu ar visām pamatfunkcijām, kas nepieciešamas tirgus platformām, lai sniegtu kādus pakalpojumu, nomu vai pasākumus. Jums nevajadzēs nodarbināt sistēmas administratorus vai uztraukties par lietotāju plūsmas pieaugumu, veiktspēju, datu drošību vai atbilstību.

Lai gan Sharetribe Flex nodrošina 90% no jums nepieciešamā, projekta izveidošanai un pielāgošanai biznesam būs nepieciešamas programmēšanas zināšanas. Šajā brīdī IT House var noderīgs gan projekta uzstādīšanā, gan unikālo funkciju ieviešanā, pat mobilās aplikācijas izstrādē

GO (Atvērtā koda) tirgus platforma ar pamatfunckcijām

Pēc noklusējuma GO plaforma ļauj tiešsaistē iznomāt vai pārdot preces, telpas vai pakalpojumus. Neatkarīgi no tā, vai veidojat patērētājs-patērētājs platformu vai sapņojat par globālu bizness-bizness platformu. Go nodrošina ir funkcijas, kas jums nepieciešamas, lai ideja nonāktu pasaulē.

Tirgus sludinājumu platformas īpašniekam pēc noklusējuma būs šādas funkcijas:

– ļaut lietotājiem izveidot profilus,
– ļaut pievienot piedāvājumus,
– sazināties savā starpā,
– un veikt maksājumus tiešsaistē.

Go nodrošina, pozitīvu lietotāju pieredzi gan pircējiem, gan pakalpojumu sniedzējiem. Atvērtā koda plaforma atļauj izstrādāt jebkādu funcionalitāti, tomēr jāņem vērā, ka pastāv zināmi ierobežojumi

Uzziniet vairāk par mūsu veidotajām sludinājuma portāliem

Mūsu izstrādātāju komanda ar prieku dalīsies savās zināšanās un pieredzē sludinājumu portālu izstrādē

Sharetribe GO core development

, ,

Būvē projektu ar IT House

Kā mēs pārvēršam tavu ideju funkcionālā produktā

Jaunas, pielāgotas aplikācijas izstrāde

Sarežģītība pārvērsta vienkāršā risinājumā, iespēja izstrādāt projektus ātrāk, izmantojot pārbaudītas un uzticamus rīkus, tā kā Sharetribe, Stripe vai citus Ruby on Rails ietvarus.

Aizmugursistēmu risinājumi aplikācijām un mājas lapām

Pārredzami starpprodukti un spēcīgas aizmugursistēmas, kas nodrošina nepārtrauktu datu apmaiņu starp lietotāju saskarni un aizmugursistēmas arhitektūru.

Mēs izmantojam Model-View-Controller (MVC) – atdalot programmas loģiku un funcionalitāti.

Testu un izstrādes laika samazināšana un multiplatformu funkcionalitātes izveide.

Veiksmīgas lietotāju saskarnes izveide

Dizains satiekas ar funkcionalitāti, tas ir brīdis, kad jūsu produkts sāk darboties nevainojami. Izveidojiet interfeisu, ko lietotāji vēlas izmantot un dara to ar prieku.

Apvienojot māksliniecisko garu ar biznesa prātu, izveidojam vietni, kas ne tikai izskatās lieliski, izceļas uz konkurentu fona un ir praktiska, bet vienlaikus sasniedz savus mērķus.

Jau esošas sistēmas uzlabošana

Sekojiet jaunākajām dizaina un tehnoloģiju tendencēm, lai sniegtu saviem klientiem funkcionalitāti un atbalstu, ko viņi ir pelnījuši. Izveidojit jaunu vai paplašinātu funkcionalitāti, uzlabotu lietotāju pieredzi, palielinātu vietnes pārdošanas apjomus vai izceloties no saviem konkurentiem un piesaistītu jaunus klientus.

Citu platformu integrācija un pielāgošana

Pilnībā funkcionāls risinājums, kas savieno visas jūsu sistēmas ar citām, lai nodrošinātu datu pārraidi, vienmēr aktuālo informāciju, sniegtu pārskatu par biznesam saistošu informāciju vai izveidotu jaunu un paplašinātu funkcionalitāti.

Komanda

Mēs ticam, ka spēcīga komanda ir galvenais iemesls veiksmei. 100% uzticama komanda, kas atrodas Eiropā un sastāv no pieredzējušiem izstrādātājiem, projektu vadītājiem un IT industrijas ekspertiem – mēs piedāvājam vislabākos programmēšanas inženierus par pieņemamu cenu. Esam TechHub Riga dibinātāji un Ruby on Rails Baltics interešu kopienas dibinātāji LinkedIn, Facebook and Meetup.

Mūsu komandai piemīt plašas zināšanas par jaunākajām tehnoloģiju tendencēm, mūsdienīgām lietojumprogrammu sistēmām, progresīvām attīstības metodēm un kvalitātes nodrošināšanas modeļiem, lai samazinātu izstrādes laiku, plānošanas darbus un kopējās projekta izmaksas, nezaudējot kvalitāti.

Mēs easm web izstrādātāji, kas nepārtraukti papildina savas zināšanas. Esam lietas kursā par jaunāko tehnoloģiju un tās attīstību.

Projektu vadība

Agile Scrum Projektu vadība nav tikai vadības process, tas ir darba stils, kas ietver daudzas projektu pārvaldības pamatvērtības: komunikācija, pārredzamība, pakāpeniska attīstība, īstermiņa attīstības cikli. Tas ir pilnībā caurspīdīgs projektu vadības stils, kas savieno biznesa gaidas ar realizāciju.

Model-View-Controller (MVC) izmantošana – programmu loģika un darbību noformēšanai. Izstrādes un testēšanas laika samazināšana un vietējo multiplatformu lietojumprogrammu izveide.

Strādājot īsos iterācijas ciklos, mēs varam ātri izveidot darba prototipus, lai tos pārbaudītu un novērtētu, pirms tie tiek publiskoti. Kā arī mūsu klienti var piedalīties jebkurā plānošanas un attīstības sanāksmēs, lai kopīgi sasniegtu vislabāko rezultātu.

Kvalitātes vadība un testi

Visos projektos mēs veicam rūpīgu automatizētu sistēmu testēšanu, lai uzturētu augstu kvalitāti un novērstu kļūdas, pirms tās nonāk publiskā skatījumā. Tiek veikti arī veiktspējas un slodzes testi.

Gandrīz katrai sistēmas funkcijai tiek rakstīts savs kvalitātes tests, lai pārliecinātos, ka visi atjauninājumi neietekmē iepriekšējās sistēmas darbību. Rūpīga pārbaude nodrošina nepārtrauktu attīstību, mazāk ražošanas tehnoloģiju kļūdas.

Profesionāli rakstīts kods, lai cits lietotājs var viegli ar to strādāt. Tas samazina kopējo programmēšanas laiku (it īpaši sarežģītas sistēmas) un ļauj ātri risināt problēmas.

Ekspertīze jeb pieredze

Mums ir plaša pieredze dažādās jomās, risinājumos un tehnoloģijās – mēs varam veidot sistēmu, kura ir vajadzīga tieši tev.

Gandrīz neviena sistēma nav pilnīgi jauna, vienmēr pastāv paralēles gan strukturālā, gan funkcionālajā, gan tehnoloģiskajā līmenī, un jaunā jomā tā var būt pat priekšrocība, ja vēlaties ieviest jaunus novatoriskus risinājumus un pieejas.

Nozares vadošais dizains – neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku reālistiskam, minimālistiskam vai jaunajam un tendenciozajam dizainam, mēs varam pielāgoties jums.

Savā pieredzē esam strādājuši ar tādām nozarēm kā – sociālie tīkli, kopienu vietnes, kopfinansējuma vietnes, e-komercijas platformas, tīmekļa portāli, multivides satura izplatīšana un citi.

Primārā programmēšanas valoda IT House komandā ir Ruby on Rails, tāpēc tai pelnīti ir veltīta atsevišķa apraksta sadaļa. Šo platformu mēs visbiežāk izmantojam kā pamatu sarežģītāku tīmekļa lietotņu izstrādē. Platformu Ruby on Rails izvēlas lietot arī daudzi pasaulē zināmi uzņēmumi, piemēram, Twitter (darbības sākumā), Shopify, Crunchbase, Groupon. AirBnB, SoundCloud, Hulu, SlideShare un citi. Tā ir arī pirmās izvēles platforma lielākajai daļai jauno tehnoloģiju uzņēmumu Silīcija ielejā ASV.

Mums ir veiksmīgi projekti un apmierināti klienti daudzviet pasaulē

Bezmaksas konsultācija un izcenojumi

Sazinieties ar mums, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju, projekta analīzi un Jūsu individuālā tīmekļa izstrādes projekta BEZMAKSAS IZCENOJUMU.

Mēs kopīgi izvērtēsim svarīgākos aspektus, lai rastu Jūsu konkrētajai idejai un projektam vislabāko iespējamo risinājumu. Tikai pēc tam Jūs varēsiet izlemt, vai uzticēt šī projekta izpildi mums. Jums nav nekādu saistību vai pienākuma pēc pirmreizējās sazināšanās sadarboties ar mums.

Ja izlemsiet tomēr nesadarboties ar mums, Jūs vismaz būsiet saņēmuši lieliskus ieteikumus no ekspertiem, kas šajā nozarē darbojas jau ilgāk nekā 10 gadus – mums patiesi ir plaša pieredze.

Jūs esat pelnījuši vismaz konsultēties ar mums, pirms izvēlaties izstrādātāju.

    Vārds*

    Telefona nr. (Nav obligāts, ja nevēlies, lai piezvanām tev atpakaļ)

    E-pasta adrese*

    Piezīmes