Web Izstrāde

Web aplikāciju izstrāde Ātri, Kvalitatīvi, plānotajā laikā un budžetā

Tev ir lieliska Ideja un Tu meklē pieredzējušu web izstrādes kompāniju, kas palīdzētu Tev izstrādāt unikālu, modernu, funkcionālu un kvalitatīvu WEB aplikāciju vai projektu ātri, pie tam plānotajā laikā un budžetā?

Tev neder risinājums veidots uz gatavām tēmām, jo esi sapratis, ka pielāgojot lapu savām prasībām, šī pieeja vairs nedarbojas.

Tev nav pieņemami kavēti termiņi un neplānotas izmaksas? Tev ir svarīgi šo projektu pabeigt laikā un iekļauties budžetā. 

Tu vēlies, lai izveidotā aplikācija būtu ātra, stabila un elastīga? Lai to var lietot vienlaicīgi 100 vai pat 100’000 lietotāju. 

Tu vēlies ātri izveidot funkcionējošu prototipu un tad pilnveidot to mērķa auditorijai. Jo „Neviens plāns nespēj izdzīvot saskarsmi ar realitāti”

Risinājums jebkurai industrijai

Par laimi, IT House ir risinājums. Ja Tu meklē pieredzējušu web izstrādes uzņēmumu, kurš spēj izveidot unikālas, modernas, kvalitatīvas un funkcionālas web-lapas un aplikācijas plānotajā laikā un budžetā, Tu esi īstajā vietā.

No sociālo mediju lapām un līdz-finansēšanas (crowdfunding) projektiem, no sporta aplikācijām līdz ziņu platformām – mēs uztaisīsim augstas kvalitātes Interneta projektus gandrīz jebkurai industrijai.

 • Profesinālas mājas lapas un web aplikācijas
 • Progresīvas tehnoloģijas
 • Ātrs rezultāts – neziedojot kvalitāti
 • Uz klientiem fokusēti un uz biznesu orientēti
 • Pieredzējusi komanda ar plašu pieredzi

 • Spēja ātri pielāgoties izmaiņām procesā
 • Kvalitātes kontrole, izmantojot automazitētos testus
 • Tīrs kods, ko viegli atjaunināt un paplašināt
 • Ātra komunikācija
 • Pārredzams, organizēts un atvērts darba process
 • Nav svarīgi, ko tu vēlies izveidot. Tavas prasības procesa laikā var mainīties un attīstīties. Mūsu izstrādātāji un dizaineri spēj reaģēt ātri, ir elastīgi un atbildīgi, ar pieredzi projektu izpildē, ar precizitāti darbā un uzmanību detaļās.

  Pieredze web izstrādes nozarē kopš 2005. gada

  IT House šobrīd ir Latvijas vadošais web izstrādes uzņēmums ar plašu pieredzi gan vietējos, gan starptautiskos projektos. Esam strādājuši ar uzņēmumiem no ASV, Lielbritānijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Latvijas.

  Uzņēmums tika dibināts 2005. gadā ar mērķi, izstrādāt augstas kvalitātes inovatīvus produktus. Gadu gaitā IT House pamatprincipi ir palikuši nemainīgi: augsta produktu un klientu apkalpošanas kvalitāte, tīrs kods un funkcionāls dizains.

  Vairums web izstrādātāju veido mājas lapas balsotietes tikai uz publiski pieejamām tēmām, Taču IT House spēj izstrādāt arī unikālus risinājumus, kas spēj precīzāk sasniegt klienta izvirzītos biznesa mērķus un ir:

  Stabili – vairs nekādu „balto ekrānu” vai nesaprotamu kļūdu paziņojumu, aplikācijas atrašānās tīklā vismaz 99,9% laika.

  Droši – vairs nav jāuztraucas, ka kāds hakeris uzlauzīs sistēmu, nozags sensitīvu informāciju, apturēs lapas darbību, vai uzsūtīs Spamu no Jūsu domēna.

  Elastīgi – aplikāciju ir iespējams mainīt,  pilnveidot, pārveidot un papildināt ar jaunām funkcijām un iespējām atbilstoši pieaugošām prasībām.

  Paplašināmi – aplikācija derēs gan 100 lietotājiem, gan 100’000,  sākot ar vienu serveri un beidzot ar serveru klasteru risinājumiem. 

  Lūk, dažas no mūsu izstrādātajām Web aplikācijām:

  web-mobilecasting-small  web-filmbasen-small  web-app-ambaseed-small Web application development web-app-replytomessange-small  web-lulu-small  web-seedforum-small  web-shop-salmo-small
  Citi mūsu izstrādātie projekti →

  Izmantojam Pasaulē atzītas Web Tehnologijas

  IT House specializējas projektu izstrādē, izmantojot pasaulē plaši atzītas un izmantotas web istrādes tehnoloģijas, tai skaitā Ruby on Rails aplikāciju izstrādes bāzi, kas ļauj nodrošināt sarežģītu projektu izpildi īsākos termiņos un veidot stabilus, drošus, elastīgus, funkcionālus un paplašināmus risinājumus. Mēs izvēlamies strādāt ar Ruby On Rails!

  Jo Ruby on Rails:

  • tika izstrādāts ar mērķi uzlabot programmēšanas efektivitāti un kvalitāti;
  • savietojama ar citām programmēšanas valodām kā Java, C, u.c.;
  • nav piesaistīts vienai datubāzei, ja nepieciešams pielēgt citu, to var izdarīt ātri un salīdzinoši vienkārši;
  • ir noteikta struktūra – katra funkcija atrodas tai paredzētajā vietā, līdz ar to kļūdu atrašana un labošana ir daudz ātrāka, un projektam var piesaistīt jaunus programmētājus, kuri spēs ātri integrēties projektā;
  • nepārtraukti attīstās un tiek pilnveidots.  PHP bāzes platformas (piemēram, Cake PHP) ir soli nopakaļ, pārņemot Ruby On Rails tehnoloģijas ar vienas paaudzes nokavēšanos;
  • ir atvērtā koda programmatūra. Nav nepieciešamas dārgas servera aplikācijas un ir zemas serveru uzturēšanas izmaksas;
  • ir paplašināma, ir iespējams pieslēgt savai aplikācijai simtiem un tūkstošiem dažādu noderīgu un pārbaudītu funkciju, izmantojot publiskās funkciju bibliotēkas, sauktas par Gems;
  • ir pilnībā saderīga ar Agile Development, jeb elastīgās izstrādes procesu – aplikācija tiek izstrādāta dabīgi pielāgojoties mainīgām uzņēmuma un klientu prasībām. Vairs nekādu ceturkšņu vai piecgades plānu, kas sabrūk pie pirmās saskarsmes ar klientu.

  Kas vēl izmantojuši Ruby on Rails?

  Ruby on Rails ir izmantojuši tādi pasaules līmeņa uzņēmumi kā Twitter, Shopify, Crunchbase, Groupon, AirBnB, SoundCloud, Hulu, SlideShare un citi. To izvēlas arī  vairums jauno tehnoloģiju uzņēmumu Silikona Ielejā, ASV.

  AirbnbcrunchbasegrouponsoundcloudShopify

  Pilnībā savietojams ar citām Web tehnoloģijām

  Ruby on Rails ir pilnībā savietojama ar citām programmēšanas un web-izstrādes tehnoloģijām, tāpēc savos projektos izmantojam labāko, kas šobrīd pieejams.  Galvenokārt tās ir atvērtā koda tehnoloģijas, kas ļauj ātrāk un efektīvāk sasniegt vēlamo rezultātu. Izmantotās tehnoloģijas ir pārbaudītas un sevi pierādījušas visā pasaulē.

  java html5 AWS_LOGO_RGB_300px redis AngularJS logo-mysql copy postgresql github engine-yard-logo-long ruby_on_rails_logo
  Citas IT House izmantotās Web tehnoloģijas →

  Ātrs un efektīvs izstrādes process

  Mēs sākam jebkuru projektu ar biznesa procesa izpēti, nosakot zīmolu, biznesa mērķus, projekta mērķus, mērķa auditoriju, kā arī jūsu personīgo redzējumu par savas mājaslapas vai aplikācijas attīstību.

  Šajā posmā IT House speciālisti piedāvā savus padomus un redzējumu, lai sasniegtu mērķus ar inovatīviem risinājumiem. Tiek definētas prioritātes un sagatavots plāns.

  Lai efektīvāk un ātrāk izstrādātu strādājošu prototipu un sasniegtu klienta biznesa mērķus, IT House strādā pēc projektu vadības metodoloģijas Agile Development, jeb elastīgās izstrādes metodes.

  Agile nav vienkārši projektu vadības metodoloģija, tas ir darba stils, kurš pauž tādas projektu vadības pamatvērtības kā:

  • Komunikācija
  • Caurspīdīgums
  • Pakāpeniska attīstība
  • Īsi izstrādes cikli
  • Cieša piesaiste mainīgām prasībām
  Agile Development salīdzinot ar klasisko Ūdenskrituma modeli

  Agile Development salīdzinot ar klasisko Ūdenskrituma modeli

  Īpašība Ūdenskrituma modelis Agile – Dinamiskā izstrāde
  Plānošanas periods Ilgtermiņa Īstermiņa
  Attālums klientam no izstrādātāja Liels Mazs
  Laiks starp specifikāciju noteikšanu un ieviešanu Ilgs Īss
  Problēmu atklāšanas periods Garš Īss
  Projekta Plānošanas riski Lieli Mazi
  Spēja ātri reaģēt uz izmaiņām Zema Augsta

  Vairāk par Agile projektu vadību →

  Atbilstoši Agile projektu vadības principiem, mēs plānojam uzdevumus īsos izstrādes ciklos, ātri radot prototipus, kurus var reāli testēt un novērtēt, pirms to nodošanas.  Šādi tiek panākts, ka katru reizi tiek izvēlēts pareizais ceļš projekta izstrādē, nevis lieki tērēts laiks un līdzekļi. Mūsu klientiem ir iespēja piedalīties katrā plānošanas un izstrādes posmā, lai sniegtu regulāras atsauksmes un komentārus, tādējādi panākot vislabāko rezultātu.

  Vairāk par to Kā mēs strādājam →

  Iebūvēti automātiski kvalitātes testi

  approvedLai nodrošinātu koda tīrību un izskaustu kļūdas, mēs programmējam ne tikai projekta funkcionalitāti, bet arī automatizētos kvalitātes testus, kas ļauj kodam „pašam sevi pārbaudīt”. Tā ir kā pilnvērtīga testētāju nodaļa, kas pārbauda visas sistēmas darbību katru reizi, kad tiek pievienota jauna funkcionalitāte. Rezultātā, laika gaitā tiek nodrošināta viegla un elastīga projekta attīstība. Un klients var būt drošs, ka pieveinojot jaunas funkcijas, nezaudēs esošās.

  Vairāk par aplikāciju testēšanu →

  Piesakies bezmaksas konsultācijai

  Lai pieteiktos Bezmaksas konsultācijai, aizpildi zemāk esošo pieteikuma formu un mēs ar Tevi sazināsimies cik drīz vien iespējams.

  Izstāsti mums savu ideju un plānu, un mēs palīdzēsim Tev izvēlēties labāko un efektīvāko risinājumu.

  Formas aizpildīšana neuzliek nekādas siastības. Pat ja Tu neizvēlēsies strādāt ar mums, bezmaksas intervijas laikā mēs precizēsim svarīgākos jautājumus, lai Tu zinātu ar ko jārēķinās, izstrādājot web projektu. Mēs atklāti runājam par web projektu izstrādes jautājumiem, par kuriem dzaudzi nerunā, tādējādi novērtējot projekta izstrādes riskus un iespējamās problēmu zonas. Tu esi pelnījis to zināt, pirms Tu sāc strādāt pie sava nākamā Web projekta.

  • Konsultācija un Piedāvājuma sagatavošana ir Bez maksas
  • Tu vari izstrādāt savu projektu no sākuma līdz beigām, vai arī pieslēgt mūs un konkrētiem izstrādes etapiem
  • Mēs piedāvājam elastīgus sadarbības nosacījumus
  • Neuzspiežam minimālo sadarbības periodu, vai obligātus pēc-izstrādes uzturēšanas līgumus
  Aizpildi pieteikuma formu šeit