• Web aplikācija – Social Guide App

Sociālā Guide App apvieno digitālā mārketinga stratēģiju un dažādus ziņu publicēšanas rīkus, ietaupot laiku aizņemtām digitālajām aģentūrām. IT House veica web aplikācijas dizaina izstrādi un sistēmas koda refaktorēšanu. Aplikācija izstrādāta, izmantojot Ruby on Rails.

Lasīt vairāk

  • Mājas lapas papildinājumi – Filmbasen

Filmbasen ir satikšanās vieta jaunajiem filmu veidotājiem, kurā tiek piedāvāta talantu attīstība, profesionāla apmācība un tiek atbalstīti filmu projekti Stokholmas apgabalā. IT House papildināja mājas lapu tā, lai Filmbasen projekti var pieteikties CrowdCulture.sefinansējumam izmantojot Filmbasen sistēmu.

Lasīt vairāk

  • Interneta veikals – Salmo

Salmo ir viena no lielākajām makšķerēšanas un tūrisma inventāra ražošanas kompānijām Eiropā. IT House uzdevums bija izstrādāt internetva veikalu vairumtirdzniecības vajadzībām. Interneta veikals tika intergēts kopā ar noliktavas sistēmu Finewin, kā rezultātā interneta veikalā vienmēr ir aktuāli dati un procesa administrācijā nav jāizmanto dažādi rīki. Mājas lapa izstrādāta, izmantojot Ruby on Rails

Lasīt vairāk

  • CrowdCulture – Mikrofinansēšanas projekts

Mikrofinansēšanas projekts, kurā tās dalībnieki var piedalīties dažādu Stokholmas mazo projektu finansēšanā un atbalstīšanā. IT House uzdevums bija, izveidot žetonu sistēmu, kas piešķir aktīviem lietotājiem 3 līmeņu žetonus dažādās kategorijās kā piemēram, aktīvākie diskutētāji saņem žetonus par komentārus skaitu vai saņem žetonus par finansēšanu un sava projekta izveidošanu. Ar žetonu palīdzību, pēc spēļu teorijas principa, […]

Lasīt vairāk

  • Web aplikācija – Velux kalkulators

Velux ir lielākais jumta logu un aksesuāru ražotājs pasaulē. Lai palīdzētu klientiem orientēties plašajā piedāvājuma klāstā, tika izstrādāts Velux kalkulators, ar kā palīdzību pāris soļos cilvēks var aprēķināt sev izdevīgāko piedāvājumu un veikt pasūtījumu. Kalkulators izstrādāts, izmantojot Ruby on Rails.

Lasīt vairāk