• Mājas lapa – Seed Forum

Seed Forum ir organizācija, kas apmāca uzņēmumus kā piesaistīt finansējumu, samazinot investoriem risku ieguldot tajos. Pēc apmācībām uzņēmumi ir gatavi tikties ar investoriem starptautiskajās Seed Forum konferencēs. Mājas lapa izstrādāta, izmantojot Ruby on Rails.

Lasīt vairāk

 • Mājas lapa – Latvijas piens

Latvijas Piens ir Latvijas zemnieku kooperatīviem pilnībā piederošs uzņēmums, kurā apvienojušies vairāk nekā 600 Latvijas piensaimnieki – drosmīgi, uzņēmīgi, patiesi cilvēki, katrs ar savu stāstu un iedvesmu. Mājas lapa izstrādāta, izmantojot WordPress, PHP.

Lasīt vairāk

 • Mājas lapa – Siltumsaimnieks

Siltumsaimnieks nodarbojas ar visa veida beramo siltumizolācijas materiālu iestrādi. IT House izstrādāja vizītkartes tipa mājas lapu, kas iepazīstina klientus ar uzņēmuma pakalpojumiem un pieredzi. Mājas lapa izstrādāta ar adaptīvu dizainu, izmantojot WordPress, PHP.

Lasīt vairāk

 • Vortāls – 7Guru

Specializēts informācijas vortāls sabiedrisko attiecību, mārketinga, reklāmas, un mediju speciālistiem. Tiek apskatītias Latvijas komunikācijas nozares tendences un aktualitātes. IT House sadarībā ar Asketic ietērpa portālu jaunā un modernā izskatā. Portāls izstrādāts, izmantojot Ruby On Rails.

Lasīt vairāk

 • Mājas lapa – Valdemars.lv

Viesnīca Clarion Collection Hotel Valdemārs atrodas pavisam netālu no Rīgas centra, ērtā attālumā no visiem galvenajiem objektiem – Vecrīgas, ārvalstu vēstniecību rajona, Alberta ielas un galvenajiem biznesa centriem. IT House sadarbībā ar Asketic radīja viesnīcas mājas lapai jaunu izskatu un funkcionalitāti. Mājas lapa izstrādāta, izmantojot Ruby on Rails.

Lasīt vairāk

 • Mājas lapa – Formula

Formula ir viens no lielākajiem auto piederumu vairumtirgotājiem Latvijā, kas veic tiešās piegādes no Eiropā un pasaulē atzītiem auto piederumu ražotājiem. IT House izstrādāja uzņēmumam vizītkartes tipa mājas lapu, kas sniedz priekšstatu par uzņēmumu un tā izplatīto produkciju. Mājas lapa izstrādāta, izmantojot WordPress, PHP.

Lasīt vairāk

 • Mājas lapa – Pica Lulū

Pica Lulū piedāvā gardākās, karstākās picas Rīgā un Limbažos jebkurā diennakts laikā. Tās var pasūtīt gan uz mājām, gan līdzņemšanai. Sadarbībā ar Asketic Riga tapa mājas lapu, kas ne tikai ir vizuāli pievilcīga, bet arī nodrošina ērtu picu pasūtīšanu. Mājas lapa izstrādāta, izmantojot Ruby on Rails.

Lasīt vairāk

 • Mājas lapa – JCI

JCI (Junior Chamber International) ir starptautiska bezpeļņas organizācija, kas radīta, lai veidotu pozitīvas pārmaiņas pasaulē. IT House uzdevums bija radīt vizītkartes tipa mājas lapu, kas informētu par organizāciju un tās darbību gan esošos, gan potenciālos biedrus.Mājas lapa izstrādāta, izmantojot WordPress, PHP.

Lasīt vairāk

 • Mājas lapa – Shopping plus

ShoppingPlus ir pirma interaktīva meklēšanas sistēma Latvijā, kas palīdz atrast preces un atlaides vadošo veikalu tīklu katalogos un brošūrās. Meklēšana tiek veikta, pamatojoties uz cilvēka atrašanās vietu. IT House veica mājas lapas dizaina pārstrādi, ieviesa meklēšanu pēc ģeogrāfiskās atrašanās vietas, SEO optimizāciju, whitelabelrisinājumus, kā arī citus uzlabojumus.

Lasīt vairāk

 • Kultūras portāls – Parkultūru.lv

Portāls izveidots ar mērķi informēt Ķekavas novada iedzīvotājus par kultūras nozares jaunumiem, izcelt Ķekavas novadu kā vietu, kur dzīvo kultūra un šeit vērts iegriezties atkal un atkal! IT House uzdevums bija izstrādāt interaktīvu mājas lapu, kur katrs Ķekavas novada kolektīva dalībnieks var aktīvi iesaistīties satura veidošanā – lietotāji var pievienot gan aktualitātes, gan foto/video galerijas, gan […]

Lasīt vairāk

 • Medicīnas vortāls – Doctus

Doctus – tā ir kvalitatīva, vērtīga un interesanta lasāmviela neatkarīgi no formāta, vai tā būtu elektroniskā vide, vai drukāts žurnāls. IT House uzdevums bija izstrādāt vortālu, kas sniegtu tā lietotājiem iespēju lasīt žurnāla Doctus rakstus. Un tas nav tikai drukātais žurnāls elektroniskā vidē. Vortāls piedāvā daudz plašākas iespējas. Mājas lapa izstrādāta, izmantojot Ruby on Rails

Lasīt vairāk

 • Jaunumu portāls – Naudas Lietas

Portāls www.naudaslietas.lv ir daļa no Latvijas privātbanķieru, fondu pārvaldnieku, brokeru un biržas sniegtā klientu servisa. Portāla tapšanā birža NASDAQ OMX Riga ir sadarboties faktiski visiem profesionālajiem un aktīvajiem ieguldījumu pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. Mājas lapa izstrādāta, izmantojot WordPress, PHP.

Lasīt vairāk

 • Mājas lapa – Balticip

Baltic Intelectual Property ir projekts, kas starptautiskiem uzņēmumiem un citiem interesentiem nodrošina pieeju Baltijas reģiona zinātņu organizāciju iztrādāto intelektuālo īpašumu datu bāzei. Mūsu uzdevums bija izstrādāt ērta piedāvājumu ievietošanai un vēlāk to meklēšanai un filtrēšanai. Mājas lapa izstrādāta, izmantojot Ruby on Rails.

Lasīt vairāk

 • Mājas lapa – iigrowth

iiGrowth ir globālās stratēģijas un menedžmenta uzņēmums, kas palīdz citiem uzņēmumiem attīstīties globālā mērogā, sniedzot gan inovatīvas idejas, gan konsultācijas un kontaktus. Tā kā iiGrowth iepriekšējā lapa atradās uz WordPress sistēmas, tika nolemts platformu nemainīt, mūsu uzdevums bija izveidot jaunu dizainu un struktūru, lai mājas lapa sniegtu plašāku priekšstatu par iiGrowth. Mājas lapa izstrādāta, izmantojot WordPress, PHP.

Lasīt vairāk

 • Web aplikācija – Velux kalkulators

Velux ir lielākais jumta logu un aksesuāru ražotājs pasaulē. Lai palīdzētu klientiem orientēties plašajā piedāvājuma klāstā, tika izstrādāts Velux kalkulators, ar kā palīdzību pāris soļos cilvēks var aprēķināt sev izdevīgāko piedāvājumu un veikt pasūtījumu. Kalkulators izstrādāts, izmantojot Ruby on Rails.

Lasīt vairāk

 • Mājas lapa – Spīķeri

Spīķeri – radošo industriju kvartāls. Spīķeru teritorija pamazām top par laikmetīgu, modernu un sabiedrībai pieejamu pilsētvidi. Spīķeros ir un būs mājvieta radošās kultūras organizācijām, laikmetīgās mūzikas un kino pasākumiem, mākslas galerijām, birojiem, mājīgiem restorāniem un kafejnīcām. Mājas lapas galvenais mērķis bija parādīt Spīķeru iemītnieku dažādību caur notiekošajām aktivitātēm. Mājas lapa izstrādāta, izmantojot Ruby on Rails.

Lasīt vairāk

 • Mājas lapa – Hotel Rīga

Mūsdienās viesnīcas Rīga vēsturiskais šarms un omulīgā gaisotne piedāvā 4 zvaigžņu viesnīcas eleganci un modernas ērtības 236 istabās, restorānā, bārā un konferenču telpās. IT House mērķis bija radīt lapu, kas būtu pietiekoši eleganta un tai pat laikā mūsdienīga, kā arī spētu piesaistīt viesnīcas potenciālos klientus. Mājas lapa izstrādāta, izmantojot Ruby on Rails.

Lasīt vairāk

 • Ziņu portāls – Lifenews.lv
 • Ziņu portāls – Lifenews.lv

Lifenews ir viens no lielākajiem informatīvajiem portāliem krievu auditorijai, kurā tiek stāstīts par jaunumiem slavenību dzīvēs. Lifenews piedāvā ne tikai informāciju par slavenību dzīvi, bet arī jaunākos kultūras, modes un ceļojumu apskatus, kā arī bilžu galerijas, audio un video reportāžas. Portāls iepriekš pastāvēja ar nosaukumu Zzl.lv, taču tika nolemts tā  nosaukumu mainīt. Portāls tika izstrādāts […]

Lasīt vairāk

 • Ziņu portāls – Kriminal

Kriminal ir viens no lielākajiem informatīvajiem portāliem krievu auditorijai, kurā tiek stāstītas jaunākās krimināla rakstura ziņas Latvijā. Kriminal piedāvā ne tikai plaša spektra ziņas, bet arī bilžu galerijas un video. Portāls tika izstrādāts salīdzinoši īsā laika termiņā, izmantojot Ruby on Rails

Lasīt vairāk

 • Mājas lapa – Tina
 • Mājas lapa – Tina

Pie uzņēmuma “Tina” mājas lapas tika strādāts vairākkārt. Tina ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kas piedāvā unikālu un ekonomisku malkas apkuri. Izanalizējot uzņēmuma produktu, radījām mājas lapu, kas nodrošina klientus ar tiem nepieciešamo informāciju. Pēc laika uzņēmums vēlējās mājas lapā specifiski norādīt, ka tiek celti ne tikai kamīni, bet arī kamīnkrāsnis.  Lai būtu iespējams sasniegt vēlamo rezultātu […]

Lasīt vairāk

 • Mājas lapa – smsBuzz
 • Mājas lapa – smsBuzz

SmsBuzz ir tilts starp reklāmas devēju un tās mērķauditoriju. SmsBuzz nodrošina, ka šī komunikācija notiek efektīvi un tā, lai visi reģistrētie klienti no saņemtajām reklāmas īsziņām gūtu pēc iespējas lielāku pievienoto vērtību.

Lasīt vairāk

 • Ziņu portāls – Telegraf
 • Ziņu portāls – Telegraf

Telegraf ir viens no lielākajiem informatīvajiem portāliem krievu auditorijai Latvijā. Telegraf piedāvā ne tikai plaša spektra ziņas no Latvijas un visas pasaules, bet arī bilžu galerijas, video, audio un blogu ierakstus. Portāls tika izstrādāts salīdzinoši īsā laika termiņā, izmantojot Ruby on Rails. Vajadzētu pierakstīt, ka projekts ir attīstījies gada garumā.  

Lasīt vairāk