Laba ziņa tiem, kas meklē jaunus izaicinājumus, lai attīstītu un pilnveidotu programmēšanas iemaņas – pirmo reizi Ventspilī notiks Coderetreat pasākums.

code-retreat-cropped

Coderetreat ir dienu garš, intensīvs praktisks kurss ar fokusu uz programmatūras izstrādes un dizaina pamatiem. Tā ir unikāla iespēja visiem interesentiem iesaistīties praktiskās nodarbībās, kas vērstas uz pieredzes un zināšanu apmaiņu starp ekspertiem un kursa dalībniekiem. Iepazīties ar pasākuma formātu var šeit: http://coderetreat.org/.

KAD? 2012.gada 12. maijs (sestdiena) no plkst. 09:00 līdz plkst.18:00
KUR? Ventspils Augstskola (Inženieru iela 101, Ventspils, LV-3601), auditorija C406
Reģistrācija pasākumam līdz 2012.gada 11. maijam šeit: http://bit.ly/IXZlsf

 

Piedalīties pasākumā tiek aicināti gan pieredzējuši programmētāji ar tādām valodu iemaņām, kā, piemēram, Ruby on Rails, PHP, Java, Python utml., gan IT fakultātes studenti, kuri savu dzīvi pēc diploma iegūšanas plāno saistīt ar Informācijas tehnoloģiju nozari.

Ideja par Coderetreat pasākumu rādās 2009. gadā IT konferencē „CodeMash”, ASV. Trīs gadu laikā Coderetreat koncepts pierādījis sevi kā efektīvu veidu IT speciālistu kompetences celšanai, un jau kopš 2011.gada Coderetreat tiek realizēts arī Latvijā.

Pasākumu Ventspilī organizē IT House sadarbībā ar Ventspils Augsto tehnoloģiju parku un Ventspils Augstskolu.

  • Guntis Vilde

    Biju, bet neko neatceros.. 😀
    Salīdzinoši ar citiem pasākumiem bija labs
    kredītu iespēju salīdzināšana ttp://bit.do/interneta-salidzinajums

  • kredītu iespēju salīdzināšana